Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két napja úgy beszél velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két napja úgy beszél velem mint a kutyával. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom beteg lett(megfázott=a férfiak többsége ilyenkor halálán van), illetve nem tudja kialudni magát(3 órákat alszik). Most ráadásul elég kemény a munkája.

Jövő hét végén találkozunk, addig telefonon hív.

Tegnap felhívott, meséltem neki valamit, majd tök bunkónk válaszolt meg beszélt velem. Gondoltam fáradt.

Ma felhívott telefonon. Rossz volt a kedve. Meséltem neki valamit, erre rámförmedt, hogy fejezzem be mert ezzel csak idegesítem őt. Letettem.

Most megint felhívott. Mondtam neki, hogy tök jó mert vasárnap szabadnapja lesz, gondoljon arra hogy pihenhet, erre rámförmed megint, hogy: "Te meg miről beszélsz?"(olyan bunkó hangnemben, hogy köpni-nyelni nem tudtam). Majd rájött, hogy igazam volt, erre ezt mondja: ja tényleg igazad van.

Aztán meséltem neki valamit a családi ügyekkel kapcsolatba(elég nagy gáz van itthon), erre meg elkezdett negatívan lehúzni, mire mondtam neki, hogy köszönöm a támogatást, erre ő: na mi van mindig azt egyet kell értenem veled és azt kell mondanom amit hallani akarsz?

Mondtam neki hogy mennem kell és letettem a telefont. Őt meg nem is zavarja a helyzet. Mi történhetett?

Én ezt nagyon nehezen viselem. Eddig sosem volt ilyen.


2017. okt. 13. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Szeriintem a betegség miatt van. Én is borzasztó ingerült vagyok, mikor meg vagyok fázva, de szerintem te is. Jótanács a párodnak: napi 3 Coldrex tabletta és pár nap múlva viszlát betegség! :D
2017. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Biztos sz4rul erzi magat, mert beteg es kialvatlan, de ez nem jogosit fel senkit, hogy egy budos bunko legyen. Miota vagytok egyutt? Maskor is ilyen volt? En biztos tennek ra nagy ivben, amig meg nem jon az esze.
2017. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Én értem, hogy beteg, de igaz, hogy nem szabad bunkónak lennie. Felnőtt ember, ilyenkor azért tudni kell visszafogni magunkat. Nem hajlandó semmilyen gyógyszert bevenni, így sajnos nem lehet mit tenni. Nem vagyok ott mellette, hogy belé nyomjam.

2 éve vagyunk együtt, és régen nem volt ilyen. Mióta új munkahelye van(1 éve), azóta lettek ilyen dühkitörései, de most kezd komoly lenni.

2017. okt. 13. 16:53
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Gáz a hapsid
2017. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Szorítsd a kommunikációt a minimumra, amíg újra önmaga nem lesz, de utána beszéld meg vele a dolgot. Ha sz.rul van, az nem jogosítja fel arra, hogy így beszéljen veled. Ha pedig nem tud uralkodni magán, akkor ne akarjon társalogni veled.
2017. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Én megértem. Most kb ugyanez a helyzet. Fáradt vagyok, beteg és pluszban rengeteg munkám van. Ahhoz, hogy bírjam ezt a munkát pihennem kéne, de nincs rá időm, ahhoz, hogy meggyógyuljak szintén. Betegen ráadásul fele annyira se bírom. Ilyenkor én is sokkal ingerültebb vagyok. Abban reménykedem, hogy a párom megérti mennyire nehéz ez most. Ettől persze figyelhetne mikor a családod a téma, de én ilyenkor egy picit jobban szeretek begubózni és előjövök,ha elül a vész. Ez nem egy állandó állapot, csak egyszerűen van, hogy nehéz.
2017. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
A betegség magával hoz egy nagyon depresszív állapotot, olyankor nem tudsz önmagad lenni, amíg tart. Gátol a mindennapi teendőkben, ami egészségesen magától értetődő, az betegen akadályokba ütközik. Legyél vele türelmes, tutira jobb kedve lesz, ha már csak a gyógyulás első jeleit észreveszi magán. Szerintem a "ne haragudj" sem fog sokáig váratni magára a részéről.
2017. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez a hangnem nagyon nem oké. Mennyi ideje vagytok együtt? Ha még nem sok ideje, akkor van esély, hogy gyakrabban ilyen lesz.
2017. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem okés a hangnem, de ha én beteg vagyok, halálosan nem érdekel senki "problémája" csak az, hogy épp kapok-e levegőt, vagy megfulladok.


Szóval ilyenkor a legjobb egy forró tea, csoki és hagyjon békén, mégha a párom is az.

Nem viselkedek vele bunkón, de ha ilyenkor jön rá a szófosás, bizony megmondom neki, hogy fogja be, mert nem tudok rá figyelni.

Vagy írja le, de ne beszéljen. Fáj a torkom, a fejem, csendet és nyugalmat akarok.


Megérti. Te se ilyenkor fáraszd őt a dolgaiddal :)


28n

2017. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

De ha egy szar és rossz kedve van, miért hívja fel a barátnőjét? Hogy valakin levezesse a feszültségét?


Velem így nem beszélne, mert mehetne haza az anyjához.

2017. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!