Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt a párommal aki az exférjem.Kicsit bonyolult helyzet egy időre szétmentünk nő dolog miatt de állitólag nem csalt meg.

Lényeg az egészben az hogy hazudott folyamatosan amit én éreztem.

Nem igazán ment egymás nélkül,újra kezdtük persze kértem hogy ezt az egyet tartsa be ha kérhetem mert ettôl ki vagyok.

Eltelt 3 hónap megint hazugságon kaptam.Ő védekezik hogy ez kegyes hazugság de nekem akkor is az és totál kivagyok.

Nem jól kezelem a helyzetet?

Ezzel nem kène foglalkoznom?

De nem tudok egyszerüen,ez a halàlom ha ezt teszi velem bárki,nem tudom miért reagálok mindig igy erre.

Valami tipp esetleg?


2017. okt. 13. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

2 lehetoseg van.

- Az ferjed egy megszallott hazudozo es sose fogja abbahagyni

- Te vagy tul erzekeny es nem lehet veled oszinten beszelni mert rogton hisztizni kezdesz

2017. okt. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki hazudik, az máskor is hazudni fog. Ha ez neked nem fér bele, ne élj vele!
2017. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es aki nözött melletted,az ujra meg fogja.Tapasztalat.
2017. okt. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló írta jól.

Ha neked megfelel így, akkor maradj vele. Ha meg nem, akkor nem kell vele többször összejönni.

És akármennyire is próbálják az ellenkezőjét elhitetni az emberrel, bizony vannak olyanok, akik nem változnak és kész. Egyesek képesek változni, mások meg nem, vagy nem is akarnak. (Ex)férjed utóbbi.

2017. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A "kegyes hazugság" kifejezés nekem az egyik legundorítóbb dolog.

Nincs tippen, én szakítanék vele - olyan nincs, hogy nem bírsz élni valaki nélkül - akármilyen is vacak lesz egy ideig, jobb mint életed végéig találgatni, mit miért mond.

2017. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!