Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bunkó vagyok ha egy lánynak...

Bunkó vagyok ha egy lánynak őszinte választ adtam, ha egyszer ő maga kért őszinte választ? Mindenki szerint igen, szerintem meg nem. Most vagy ők a hülyék vagy én.

Figyelt kérdés

Lány az osztályomból régóta mosolyog, teszi veszi magát előttem. Mivel meleg vagyok, de nem nyíltan, ezért mit tehetek-úgy teszek mintha észre se venném.

A lány úgy tűnik összeszedte magát és odajött hozzám egy bulin, és elmondta hogy tetszem neki, de látja hogy nem igazán veszem észre. Megkért, adjak őszinte választ, van -e esélye.

Megkérdeztem: őszintén? Igen. Akkor a válaszom: nincs, zéró az esély.

Kérdés: de miért? De őszintén. Van valakid? Tudom, hogy nincs, sose láttalak még senkivel. Kérdésem: tényleg őszintén? Tényleg. Akkor a válasz: meleg vagyok, így semmi esélyed. De ha nem lennék meleg, te akkor se kellenél, mert a bőröd színe kizár bármit. Utálom a dakotákat.


Erre telekürtöli a világot hogy mekkora paraszt vagyok, hogy beszéltem vele.

Miért, hogy beszéltem? A többiek szerint is bunkó voltam.

De miért? Mert nem mézesmázos kamut nyomtam, hanem őszintén válaszoltam-miközben ő kérte épp az őszinte választ.


Ja és ha valami szuperagy elkezdene hőzöngeni az utálom a dakotákat kitételen: jogom van azt utálni akit akarok. Akár minden ok nélkül is.


2014. dec. 14. 09:41
1 2 3 4
 1/36 supra01 ***** válasza:
100%
Minden okés volt, odáig, hogy a bőrszínét kifogásoltad és dakotáztad. De még ez is tűrhető (dakota nélkül) de ez már a szitutól és a hangsúlytól, mimikától, hangszíntől függ.
2014. dec. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
En meg Utálom a melegeket!
2014. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

- nincsen nálad sajnos esélyem, mert meleg vagyok.


ennyi bőven elég lett volna, és nem bántasz meg vele senkit.

2014. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Azért tegyük tisztába: a csajnak nem a dakotázással volt gondja. Kapott az már ennél ezerszer többet, akár tanárok részéről is.

A csajnak az a baja, hogy egyébként jó külsejű lány lévén, nem szokott hozzá, hogy valaki így lepasszolja.

Ahhoz szokott hozzá, hogy ő küldi el a körülötte lebzselő fiúkat.

2014. dec. 14. 09:48
 5/36 anonim ***** válasza:
*nálam sajnos esélyed :D kicsit felcseréltem.
2014. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Én meg a dakotákat és a melegeket.
2014. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Utáld. És most akkor mi lesz? Semmi.



En meg Utálom a melegeket!

2014. dec. 14. 09:49
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

"De ha nem lennék meleg, te akkor se kellenél, mert a bőröd színe kizár bármit. Utálom a dakotákat"


igen,bunkó voltál,és hidd el hogy most tényleg a többségnek volt igaza.


Minek hozakottál egyáltalán elő a bőrszínével?pont hogy egy melegtől nem várná az ember,hogy előítéletes legyen bárkivel bármilyen téren!nem lett volna elég annyit mondani,hogy meleg vagy?kész.válaszoltál a kérdésére őszintén.onnantól a többi márcsak kötekedés.

2014. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél rasszista. Utálj mindenkit.
2014. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Nem, én ezt nem így látom, mert ha nem lennék meleg, akkor se lenne semmi köztünk-bőrszín. Ez is hozzátartozik a képhez.

Ráadásul ha ővele szemben bunkó voltam, mert egy olyan dolgot hoztam fel amiről nem tehet (ld bőrszín) akkor mi a helyzet azokkal, akik meg b --ziznak engem-én talán tehetek erről? Hm? Én se a piacon vettem a melegségemet, egyszerűen van és kész ahogy másnak meg a bőrszíne van és kész.

2014. dec. 14. 09:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!