Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanál azért a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál azért a pároddal, mert bevallotta, hogy még sose volt Veled orgazmusa? Hogy esne ez Neked?

Figyelt kérdés

Velem nem olyan régen ez történt és teljesen elvagyok keseredve...

2 éve vagyunk együtt, én voltam neki az első minden tekintetben. Elmondása szerint azért nem mondta el korábban, mert nem akart csalódást okozni nekem, félt, hogy megbánt vele. Úgy érzem, hogy a szeretkezéseink alkalmával mindent megtettem érte, hogy neki is jó legyen, de most teljesen elbizonytalanodtam. Csalódtam magamban.



2017. okt. 14. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az őszinteség fontos, csalódott lennék, hogy nem bízott meg ennyire engem, hogy elmondja, de nem szakítanék vele. Ezt meg lehet beszélni, és nem nagy probléma, legalábbis nem olyan, amit em lehetne megoldani. Megkérném, hogy modja el mik a vágyai az ágyban,és jobban odafigyelnék az nem önként adott testi reakcióira az ágyban és együtt megoldanák ha minden más rendbe lenne. Tüske azért maradna, mert elgondolkozné, hogy miben hazudott még, de szakítani, ha szeretem, nem szakítanék.
2017. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem az orgazmus a legfőbb probléma, hanem a kommunikáció hiánya, illetve a téves kommunikáció. Alapvető egy kapcsolatban, hogy a problémákat jelezzük. Ha folytatni akarjátok, csak új alapokra építve érdemes.
2017. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem kellene emiatt szakítani, amit az első is írt, meg kellene beszélni. Szerintem csak nem akart megbántani. Egyébként az orgazmus nélküli szex is jó tud lenni, csak nincs a végén tűzijáték. Beszéljétek meg, hogy ő mit szeretne, mire vágyik, vagy akár okozzon magának orgazmust mondjuk a csiklója izgatásával, ha együtt van veled, az még téged is jobban beindítana nem?
2017. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Nem szakítanod kéne, hanem jobban igyekezni.
2017. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem üljetek le beszélgetni. Mondjátok el, mi jó, mi nem, min kéne változtatni szerintetek és találjatok megoldást. Mindent meg lehet beszélni és ha valami nem tetszik igenis szólni kell a másiknak.
2017. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

"Szakítanál azért a pároddal, mert bevallotta, hogy még sose volt Veled orgazmusa? "


Nem. Ha neki ez így megfelel...


"Hogy esne ez Neked?"


Sehogy kérlek, az ő teste - az ő orgazmusa.


El kéne már felejteni azt a tévhitet, hogy a nő orgazmusa a férfi felelőssége/dolga/akármi.

Egy "páros cselekedet" következményei mindkét fél felelőssége.

2017. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint tudjuk APU ezt is megoldja..
2017. okt. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha élevezi veled a szexet akkor mi a gond? Majd lesz orgazmusa, ha meg nem akkor így járt. Neki kellene elgondolkodnia azon hogy neki jó-e ez így. Egyébként nézd meg a statisztikát hány bőnek nem volt soha orgazmusa, meg fogsz lepődni. Ha mindegyik szakítana és egyedül élne ...
2017. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!