Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A közös kassza lehúzás annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közös kassza lehúzás annak, aki többet keres?

Figyelt kérdés

A barátom felajánlotta, kifizeti a lakbért illetve a kaját kettőnkre, de nem fogja felezni a bevételt, mivel mégiscsak az ötszörösét keresi az én diákmelós fizumnak.

Majd ha végeztem, akkor beszélhetünk teljesen közös kasszáról, meg fele-feléről, mert eddig az is nagy engedmény, hogy a fizumat megtarthatom, csak bérletet illetve taneszközöket kell vegyek, el is kérhetné az egészet rezsi meg lakbér címén

De egy kapcsolatban nem kéne, hogy minden közös legyen, mindegy, mennyiszer keres többet?


2017. okt. 15. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Ne sírjon a szád, így is ki vagy tartva.
2017. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így teljesen korrekt barátod részéről.
2017. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Igen, lehúzás. De mivel általában a férfiakat húzzák le így, nekik meg nem illik ez ellen felszólalni (különben máris nőgyűlölők), ezért ez társadalmilag kb. elfogadott lehúzás.

Egy kapcsolatban nem kéne, hogy minden közös legyen, egy házasságban igen.

2017. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos ez általában az alábbi két módon szokott realizálódni:


1.A szegényebb fél hozzászokik a jóhoz és kapzsivá válik.


2.A gazdagabb fél basáskodni kezd és folyton felhozza, hogy mindenért ő fizet és egész nap ez a téma.


Egyik se túl jó, habár az első elég általános jelenség. Amive nincs baj, a világ ilyen, de ne ideologizálnák meg, hogy ez milyen szép, meg rejtenék az egészet a "szerelemben minden közös" dolog alá ezt a hazug képmutatást.

2017. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Relatíve én kétszeresét kerestem az exemhez képest mégse fizettem semmiért, sőt el se mondtam hogy mennyit keresek.


A párod egy kedves embernek tünik ebből a pár sorból, ne élj vissza a helyzettel.

2017. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátod teljesen korrekt veled szemben. Azt elvárni, hogy a fizuját is elfelezze veled az nagyon nincs rendben.


Ha adhatok tanácsot, akkor engedd el ezt a kérdést mert nincs igazad és csak rossz színben tünteted fel magadat előtte.

2017. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Két felnőtt, önálló keresettel rendelkező ember esetében igen.

Te egyelőre tanulsz, úgyhogy szerintem nem kell ennyire erőltetni ezt a felnőttesdit.


Az meg a pofátlanság csúcsa, hogy mindent a párod fizet, te megtartod a saját kereseted, de mellé kéne még az ő fél fizetése.

Kicsit megártott a luxuskur...feleséges reality, nem gondolod?

2017. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Ez a két emberen múlik. A szüleim a nulláról indultak közösen, egy idő után apám jóval többet keresett anyámnál, de egyikük sem élt vissza soha ezzel a helyzettel.
2017. okt. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Mekkora egy szutyok aranyásó ribizli vagy, hallod :D

Remélem, a fickó hamar észhez tér, és kivág a csába :D

2017. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Miért is, utolsó?

Mert a tanítás az esetemben kitesz egy nyolc órás állást, mellette dolgozom, és egyedül látom el a háztartást kettőnkre mindamellett?

2017. okt. 15. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!