Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénz, a legnagyobb vita forrásunk. Tényleg olyan sok az a pénz? Bővebben lent. Közös kassza, vagy külön?

Figyelt kérdés
Kb:110 ezer ft,jön be a gyerekek után,gyesen vagyok,és van egy kis lakásom kiadva.Ebből a pénzből,megy mindenre,kaja,pelenka,tisztító-tisztálkodó szerek,ruha a gyerekeknek ha kell,vagy bármi akár gyógyszer vagy éppen osztálykirándulás.A férjem a rezsit hozzá teszi ehhez,nálunk kb:30-ezer ft.És mindig kiabál ha nem marad a hóvégére...pedig párizsin,virslin,májkrém,ebéd az főt mindig,de semmi extra,néha egy egy csoki,gyümölcs.Basszus tényleg ezt a pénzt jobban belehetne osztani?Négyen élünk belőle,de már magamra szinte nem is jut,fodrászhoz sem járok évek óta,én festem,vágom a hajam,a férjem gyűjti,és mire?Mindig úgy érzem,én vagyok a család fenntartó.Most próbáljuk a közös kasszát,mindenki ugyanannyit tesz be...más hogy csinálja,közös kassza,vagy külön?
2016. máj. 24. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Most jól értem, hogy te 110 ezerből nevelsz (többes számból ítélve minimum) két gyereket és tartod el saját magadat, míg a férjed csak 30 ezret ad bele az egészbe? Ha ez tényleg így van, és semmit nem értettem félre, akkor semmi joga a férjednek veszekedni veled. De kérlek mondd, hogy félreértettem valamit...
2016. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
EZ komolyan így van,nem félre írás:(
2016. máj. 24. 12:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő kőműves,ezermester,de mindent vesz-el ad..és hát nyáron,tavasszal van munka télen,annyira nincs.De én azt gondoltam,amit ő félre tesz az közös,de most kell rájönnöm,hogy az még sem az.
2016. máj. 24. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul választottál párt. :/
2016. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Basszus! nekünk több a kiadásunk, de a párom is többet ad a hitel törlesztése után. Kb. 50-70 ezer marad neki, azt költjük a közös dolgokra (étel, ital, egyéb) a rezsit és a fiam dolgait én fizetem (nem közös gyerek) mivel jelenleg nekem több a fizetésem. A lakás az övé, ezért ő fizeti a hitelt. De bármikor kisegít, ad pénzt,és én is neki.A gyerek szülinapjába is beszáll pl.

én nem is értem, hogy van aki a saját gyerekeire sajnálja????

2016. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Valóban te vagy a családfenntartó. Eltartod a férjed is, ha csak 30 ezret ad haza, az nem fedezi a kaja és a rezsi rá eső részét.

Ha ennyire félretesz, mérget vehetsz rá, hogy új életet akar kezdeni egyedül, arra gyűjt.

Add meg neki a kezdő lökést!


Jobban jönnél ki anyagilag, ha csak a gyereket kell eltartani, ő meg fizeti a gyerektartást.

2016. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te komplett hülye vagy.


"Most próbáljuk a közös kasszát"

Eddig mi a....?

2016. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amit félretesz, az bizony közös, legkésőbb a váláskor majd szembesül ezzel.

Ha nem vállal részt a családja életében anyagi értelemben akkor tán nem kéne főznöd rá, neked sem.

2016. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól kihasznál téged!Érdekes egy férjed van,de erre mondják,hogy késő bánat...!
2016. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!