Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együttélésnél muszáj közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélésnél muszáj közös kassza?

Figyelt kérdés

Én keresek 360ezret, párom 170 et. Ö ragaszkodik a közös kasszához, hogy szabad hozzàférèse legyen a keresetemhez, én nem akarok belemenni.

Többet fizetek a lakásért, a kaját állom, a netet állom. Igaz, hogy annyi marad fel, mint az ö teljes keresete, de nem látom okát, miért kéne ezt az ö felügyeletére bíznom. Mert nála a "közös" kb ezt jelenti.


2015. aug. 12. 19:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kotelezo Minden penzeteknek egy helyen Lenni. A veszekedes elkerulese vegett mond meg neki,hogy nem tanacsos Minden tojast egy kosarba tenni tekintve a vilag jelenlegi allasat nem art ha ket kassza van ha az egyikkel tortenik valami.

18/L

2015. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Megint dicsekedsz kicsit a kereseteddel? :D
2015. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kötelező. Bár nekünk ez nem is volt kérdés, alapból a közös kasszát éreztük az egyértelműnek, de mindenki maga dönti el, hogy szeretné. Ha úgy érzed, neked nem felel meg, ne menj bele.
2015. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%

2-es.

Mi lenne,ha építő jellegű tanács beírogatásával töltenéd az időd?

Napi frusztrációd éld ki a macskádon, vagy menj el futni....


Kérdező!

Amíg nem vagytok házasok, addig felesleges a közös kassza.

Közös kiadásokat felezni, a többi sajátja.

2015. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4-es te meg ne szójjá be :D
2015. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

5-ös.

Miért?

Mi lesz különben?

Ha nem tudsz normálisan válaszolni,akkor ne válaszolj.

2015. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne. Mindjárt megtudod. És főleg ne oktass ki, kevés vagy hozzá!
2015. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

14 éve vagyunk együtt és mindig külön kasszán voltunk. Sőt, nem tudom, hogy mennyit keres a párom és igazából Ő is csak sejti, hogy mennyit keresek én...nagyjából tudjuk.

A háztartáshoz szükséges kasszát fele/fele összedobjuk (kb 100k havonta) amit a párom kezel és teljesen megbízom benne...soha nem veszekedtünk emiatt.

Azon felül minden közös tartós használati tárgyat együtt veszünk,közösen döntünk, mint TV, Mosógép, vasaló, stb.

De a kizárólag egyénileg használt dolgaink, mint autó, telefon,ruházat,ékszerek,számítógép,utazások mind saját kasszából megy. Ha elmegyünk vendéglőbe akkor Én szoktam fizetni a számlát, mert többnyire én kezdeményezem a dolgot és szerintem ez a kezdeményező feladata.

Egyáltalán nem muszáj közös kasszán lenni......

37F

2015. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező. Gyakran akkor vezetik be, amikor gyereket vár a nő.


De ha összeházasodtok, akkor úgyis minden közös, teljesen mindegy kinek a pénztárcájából vagy bankszámlájáról van fizetve. Vagy pénz esetén, hiába rakod a megtakarított pénzed, külön számlára, az akkor is közös.


A közös kassza gyakorlatban megvalósítva páronként más lehet. Van ahol mindkét fél egyszerűen elveszi a pénzt ami éppen kell neki. Van ahol az egyik fél "kezeli" a kasszát.


Normálisan hasonló értékrendű emberek élnek együtt, ezért a közös kasszából nincs probléma. Ha annyira nem egyezik az értékrendetek, ahogy a kérdésből kitűnik, akkor jó eséllyel egyébként sem fogtok egymás mellett maradni. Tehát felmerül a kérdés, hogy egyáltalán minek éltek együtt, minek húzzátok egymás idejét?

2015. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

Köszönöm a jószándékú privát üzenetet.

Nem vagyok nő,27 vagyok és férfi.

Ostoba sem vagyok.

Tanácsolnám neked,jól nézz körül pötyögés közben, mert lehet csak egy szúnyogcsípést fogsz egyszer érezni,aztán vmi fura, puha szobában ébredsz, valami érdekes ruhában...

Nem fehér ruhában vagy jelenleg véletlenül?

Ez sok mindenre választ adna....

Privátban nem válaszolok, vannak ennél jobb helyek is az ismerkedésre....

Szép estét:)

2015. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!