Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok normális ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok normális ez a várakozás?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk egy pár. Nekem van egy gyermekem,akinek az apukája elhagyott amikor a pici 1 éves volt. Nem is látogatja,tehát nem vesz részt az életünkben.

Páromnak sokáig nem mutattam be gyermekemet,mert féltem Nehogy rosszat tegyek vele,aztán szépen lassan megismerkedtek. Van lakásom,autóm,szeretem a melómat is. Tehát nem kell,hogy eltartson bárki is.

A lényeg! Páromnak is van lakása és ő ott is él. Sokszor jön,de nem élünk igazán együtt. Többször szakítást fontolgattam hiszen családot szeretnék.

Pár hónapja nagyon mélyponton volt a kapcsolatunk,úgy éreztem ki kell szállnom,mert nem tudok tovább várni és amit nyújt,nem tesz boldoggá. Ezután elkezdte a ház tervezését,bővítését. Jelenleg a tervrajzok vannak meg és áll minden. ( hozzánk nem akar költözni,pedig nagy házunk van és bőven elférnénk) Egy időre lecsillapított,hogy elkezdődött valami,de azóta megint semmi. Ha kérdezem mi van a felújítással azt kapom,hogy nyugodjak meg elkészül majd,ne fárasszam ezzel! De már belefáradtam én ebbe a várakozásba és nem tudom mitévő legyek? Újra agyalok azon,hogy ennek van így értelme egyáltalán? Összeköltözünk valaha,hiszen 5 év eltelt. 30-on túl vagyunk mindketten,tehát nem vagyunk tinik.


2017. okt. 15. 16:32
 1/1 anonim válasza:
Valoszinuleg azt szeretne ha te koltoznel hozza
2017. okt. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!