Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Én egy hónap múlva leszek 19 ő 23 szeretjük egy mást. Ezzel semmi gond nem lenne csak azaz átkozott Aspergerem nem lenne ami miatt ő furcsának tart az együtt lét sem olyan kettőnk közt o nagyon rám izgul mert valami miatt nagyon vonzódik hozzám én meg én is akarom akarnám de egyszerűen félek vagy nem tudom én egyáltalán nem élvezem főleg mikor hozzám nyúlnak. Csak meg jegyzem mikor orvoshoz megyek is a hasamat nyomkodják már akkor minden bajom van. Állítólag az Aspieim miatt van de nem merem neki elmondani egyből tudná mert vagyok nagyon más mint az exei. Szerinte érdekes vagyok de szerinte megkéne változnom mert szerinte így mindenkinek kifog használni gunolni is igaza van változnom kéne neki tetszik ez a fajta furcsaságom de ő olyan szinten mondja a valtoz meg szót hogy már minden másodpercben azzon vagyok hogy bármikor szakít velem pedig nagyon szeret de mégse merem el mondani neki.
2017. okt. 15. 17:06
 1/4 Heart of Darkness ***** válasza:

Igen, egy kapcsolatot nem jó dolog bizalmatlanságra vagy épp fontos dolgok elhallgatásra építeni. Főleg, hogy ilyen érintéssel kapcsolatos problémáid vannak.


" ő furcsának tart az együtt lét sem olyan kettőnk közt o nagyon rám izgul mert valami miatt nagyon vonzódik hozzám"


Mi ez dolog, ha szabad tudni?

2017. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki.
2017. okt. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért majd vesszőket használj..
2017. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hosszas vetkedes utan vegre tudja is kepzeljetek nem hagyott el sot azt mondta idezem "Mostantol kezdve ket szer jobban fogok rad vigyazni kincsem" el sirtam magam
2017. nov. 12. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!