Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok. Nálatok ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Nálatok ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nemrég, egy hete ismertem meg egy srácot. De elég gYorsan haladtak a dolgok, én nagyon megszerettem, elvileg ő is. Legalább is úgy tűnik. Az van, hogy amikor elmegyünk valahova, nagyon kedves aranyos, ragaszkodik hozzá hogy ő fizessen mindent, figyelmes, sokat ölelget meg minden. Szóval tényleg úgy tűnik, mintha szeretne. Jól elbeszélgetünk. Viszont amikor nem vagyok vele, nem ír először, van hogy nem válaszol arra amit írtam meg ilyesmi. Én ebből eléggé azt szűrtem le hogy akkor mégsem érdeklem. De a programokat meg ő találja ki, ha egyszer elkezdtünk beszélgetni akkor már általában megy a dolog, csak hát nem ír először meg megesik hogy nem válaszol. Szerintetek? Ti ilyenkor mire gondoltok? Alapból elég félénk srác, lehet csak nem szeret írni? Elég furcsának tűnik nekem a dolog. Lehet hogy csak szexet akar, vagy mégis mire gondoljak? Köszi szépen.
2017. okt. 18. 08:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Húú! Nem neten éli az életét hanem a valóságban? Micsoda csapás!
2017. okt. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Remélem csak amiatt. Akkor szerintetek mondjuk ha én kezdeményezek egy heló hogy vaggyal, az nem gáz? nem túl nyomulós ha mindig én kezdeményezem a beszélgetést?
2017. okt. 18. 13:57
 13/14 anonim ***** válasza:

És az nem nyomulós ha mindig ő kezdeményez?

Felejtsék már el a nők, könyörgöm, hogy az első üzenet elküldése, a program kitalálása, a randi szervezése mindig a pasi dolga. A legeslegelső lehet, ezen tudnánk vitatkozni, de nem erről beszélek, hanem amikor már egy hete minden nap neki kell először írnia, az ötödik randit is teljes egészében ő szervezi, mindig ő löki egy lépéssel tovább a kapcsolatot, te meg kényelmesen elvagy.

Ha érdekel a srác, fejezd ki! Ha beszélni akarsz vele, írj neki, ha találkozni akarsz vele, kérdezd meg hogy nem akar-e találkozni. Különben honnan tudja szerencsétlen hogy van esélye?

19L

2017. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy te kérdező lány???
2017. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!