Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok nálatok ez ennyire fontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nálatok ez ennyire fontos?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem, együtt képzeljük el a jövőnket. Egyetlen probléma van a kapcsolatunkban, ami egyre jobban mérgezi a mindennapjainkat:

Volt egy előző kapcsolatom ami két évig tartott. Azzal a barátommal vesztettem el a szüzességem. A mostani barátom ezt sehogysem tudja elfogadni, folyton sérteget hogy én már "használt" vagyok, hogy "nem tud rám úgy nézni mert már más retkes farka járt bennem", és hogy nem tud feltétel nélkül úgy igazán szeretni mert tudja mit csináltam akkor... mondtam neki hogy akkor szakítsunk, mivel nem vághatja folyton a fejemhez a múltat és én nem akarok vele abban élni. Akkor megígérte hogy többet nem hozza fel. Nem így lett. Egyre durvábbakat vág a fejemhez és hiába kérem nem fejezi be.. Fiúk nálatok tényleg ennyire számít? Tényleg ennyire rossz ember vagyok mert már nem vagyok szűz? tényleg nem lehetek teljes értékű ebben a kapcsolatban a múltam miatt?


2014. jan. 4. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Akkor szerezzen az általánosból barátnőt... de inkább az oviból.. azokba még nem járt f**sz...


Úristen... és még kérdezed, mi a helyzet? Hagyd ott a fenébe..

2014. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Rossz pasival vagy!
2014. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Dobd ki a fenébe ezt a hülye gyereket, őszintén mondom!

Ez nagyon kiábrándító!

2014. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A barátod egy seg.gfej!... Nincs joga beleszólni az életedbe...
2014. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta!!!! Mikor elmondtam a páromnak, hogy előtt 4(!) partnerem volt, nem szólt egy szót sem. Kíván, kielégít, szeret engem! És ráadásul én vettem el a szüzességét. 18/L
2014. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele? Fel nem foghatom.
2014. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ez senkit nem minősít csak a srácot, de őt nagyon. Vannak akiknek ez tényleg fontos, de inkább mint egyfajta jutalom, hogy ő veheti el a szüzességedet, nem pedig úgy, hogy ezt egyfajta bűnként vágja a fejedhez, főleg akkor, ha azt kapcsolatban vesztetted el.

Viszont ha nem fejezi be ezt a fajta hozzáállást, akkor szerintem mihamarabb szakíts vele.

2014. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, ez egy gyerekes idióta... Normális ember ebből a legkisebb ügyet sem csinálja! Volt már más barátod, húú na összedől a világ. Hát hol él az a barátod mondd már meg? Egy barlangban? Ha ennyi idő alatt nem volt képes megemészteni és csak rosszabbra fordult, hagyd ott mint a villám, sokkal értelmesebb emberek is vannak!
2014. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle, ő eddig hány retkes sunnába dugta be a bréjét?

Akkor az is csak egy használt kolbász nem?

2014. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Frepi voook ***** válasza:
Elég egyhangú a dolog, dobd ki.
2014. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!