Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért duzzog a párom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért duzzog a párom, ha tornászni megyek?

Figyelt kérdés

Ha megtudja, hogy suli után tornászni voltam, duzzog, hogy elmegy az egész délutánom és akkor aznap nem tudok vele találkozni. Ha kora reggel megyek, akkor az a baja, hogy azért nem alszok nála, mert tornászni megyek. Ha kora reggel tőle megyek hétvégén, és visszamegyek hozzá és együtt töltjük az egész napot, alig akar elengedni, mindig magához húz "Csak még öt perc" "Majd felviszlek, nyugi" "Ne menj el". Ha tőle megyek délután és utána visszemegyek hozzá, akkor az, hogy csak azért vagyok nála, mert közelebb van a kondi hozzá.


Anyukám szerint játszmázik és arra hajt, hogy ne menjek tornászni, ha neki épp olyan kedve vagy ő megkér rá. És ha annak ellenére megyek, hogy ő marasztal, akkor "elnyomva" érzi magát.


2017. okt. 18. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Mert veled akar lenni.
2017. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De miért nem enged el két órára, amikor az egész napot együtt töltjük? (A két órába a készülődés és az oda-vissza battyogás is beletartozik) Akár elém is jöhetne, aha annyira hiányzom neki. Minden verziót kipróbálam (hajnalban megyek, délután megyek, hétvégén megyek) és csak duzzog.
2017. okt. 18. 20:39
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Anyád egy rosszindulatú nő.
2017. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmazam. Anyukám valami olyasmit mondott, hogy azért csinálja ezt, mert azt szeretné érezni, hogy van olyan fontos nekem, hogy a kedvéért kihagyom a kondit egyszer-kétszer. Lehet benne valami?
2017. okt. 18. 20:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Achilleusz, ez eddig oké, én is szeretek az aktuális barátnőmmel lenni, de nem hisztizek azért, mert neki vannak elfoglaltságai rajtam kívül is...
2017. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"tornászni"

Helyesebben: tornázni!!!


Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Miért vagy egy ilyen alak mellett?

Még nem nőtt fel agyilag.

Neki mi a hobbija és elfoglaltsága? Ő mivel tölti a szabadidejét?

2017. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Takarítás, otthoni meló, néha elmegy futni (az a másik, hogy mindig mondja, hogy csatlakozzam hozzá, mert utál egyedül futni, de én utálok futni) Illetve, hogy pénzért képes vagyok kondizni, de vele ingyen a friss levegőn nem tudok futni
2017. okt. 18. 20:51
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, én örülnék neki ha a párom mozog...
2017. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy nem duzzognék, mennék veled. Duzzogni max. akkor, ha Mr.Ultamenőgatyamodellalkat flörtgép lenne az edződ aki folyton a farkáról poénkodik meg próbál felszedni téged, mert a "csak az foglalt akin fekszenek" ösztönlény-szintet vallja magáénak.
2017. okt. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egy 40-es "Mr. Csakszimplánmmenőgatyaalkat" akivel két szót váltok ("Hello" és "Szia"
2017. okt. 18. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!