Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A domináns/erőszakos pasikhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A domináns/erőszakos pasikhoz vonzódom? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nekem simán belefér egy kapcsolatba a bántalmazás, jó nyilván nem a folyamatos, hanem az olykor-olykor előforduló. Nem szakítottam azért az eddigi barátaimmal, ha erőszakosak voltak velem (jó nyilván egyik se vert véresre).. De akkor is nekem ez bejön, pedig tudom, hogy nem jó. Tehetek szerintetek ellene, vagy ilyen vagyok és ez ellen nincs mit tenni?

2017. okt. 18. 20:47
1 2 3
 1/29 Heart of Darkness ***** válasza:
68%
Ennek egyszerű oka van. Egy végtelenül ostoba nő vagy, a másik lehetséges ok az, hogy pszichés problémáid vannak amit kezeltetni kellene.
2017. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Sok nő szereti ha néha el van kalapalva.

Kiraktam az exnejem mert örökké ordított velem.

Felszedett valami csavot aki megverte ha nincs étel, és máris elégedett az életével.

2017. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, te ri.banc, de még egy ilyen kérdés, és beverem a pofád.
2017. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%

Én megkérdeznék egy pszichológust erről...

Mi is találgathatunk, hogy mondjuk apád ilyen volt, ezért ez a típus rögzült benned, mint “A Férfi”, de itt nem nagyon vannak képzett szakemberek, csak tippelni tudunk.

2017. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%
Háát puff. Megy a pofon
2017. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%

ennyire értékeled magadat, erre vágysz

van aki BDSM kapcsolatban éli meg ezeket a dolgokat, mármint a hétköznapokban is nem csak az ágyban, de a pasiknak tudniuk kell hol a határ, sajnos nem mindenki tudja!

én is ismerek olyan lányt amilyen te vagy

2017. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Nőt bántalmazni soha. Jó persze ha bejön neki akkor lehet kicsit harcolgatni meg az ágyban egy kis tépés vs. karmolás de ennyi :D Van aki erre gerjed, ez van. Néha jó :)
2017. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Apucid milyen? Ott van a kutya elásva. Ha erőszakos, vagy nem tartotta veled a kapcsolatot, akkor a férfierővel azonosítod a törődést, szeretetet, ha túl jó hozzád, akkor meg nem érezted a FÉRFIT benne és hiánypótlás lehet. Egy Hellinger-féle családfelállítás jól jönne.
2017. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Önértékelési probléma. Van, aki elfogadja, hogy neki ez jár. Más meg azt, hogy neki egy szép szerelem jár. Az előbbi nem hisz magában, a másodiknak pedig egészséges énképe van. Szerintem ha eltekintünk a párkapcsolatoktól és az élet egyéb területeit nézzük, akkor sem egészséges ez. Pl. ha egy kollégád azt mondja, hogy "hülye vagy", gondolom, ráhagyod és nem szólsz vissza. Az egészséges énképű ezt viszont nem hagyja annyiban, mert tombol benne az önérzetesség. Na, ez az a tulajdonság, ami belőled hiányozhat.
2017. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Valami agybajod van, nyilvan nem normalis.
2017. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!