Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet azt feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt feldolgozni hogy eletetek szerelme egy mas novel koltozik ossze?

Figyelt kérdés

:( mindig is levego voltam nala , kapcsolatban sosem voltunk eselyt sem kaptam...

29eves vagyok

Kisse keson ero es erzekeny


2017. okt. 18. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ideje felébredni az álomból, 29 évesen illene már :-)
2017. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom eleg gaz :D
2017. okt. 18. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
:) túl élénk a fantaziad :)
2017. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Szánalmas vagy.


Ideje lenne már felnőni végre!


De a te életed, úgy rontod el, ahogy akarod, a felelősségi is a tiéd.


Te se leszel már fiatalabb, és te is csak egyre közelebb kerülsz a halálhoz minden egyes nap! Úgyhogy csak így pocsékold el a drága idődet!

2017. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Hát, ez kb 14 éves szint valóban...

Fej felemel, korona megigazít, és sétál tovább.

Nyilván ha nem is voltatok kapcsolatban, nem is tudja, hogy érdekled, akkor nem is ismered igazán, tehát nem belé vagy szerelmes (pláne nem ő életed szerelme), hanem egy álomképbe, amit kialakítottál róla.

Engedd el, sokkal jobban fogod érezni magad.

2017. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy, és nyilván okkal rád sem nézett :D
2017. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha semmi kapcsolatban nem voltál vele soha, akkor - nem ígért semmit, nem csapott be, akkor neked tulajdonképpen mi közöd van az életéhez?


Az életünk nagy szerelme meg nem úgy van, hogy ránézel, és világos, hogy ő... mi ismerkedtünk, leveleztünk majd bő egy éven át, aztán kb. összeköltöztünk, nagy szerelemben, aztán még vagy egy év után vált világossá, hogy hátra és előre a időben ő az életem nagy egyetlen és igazi szerelme..

Ezt szemrevételezéssel kijelenteni elég gyerekes dolog.

2017. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!