Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot! Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
1 éve szakítottunk a párommal. Sajnos egy vita hevében és nagyon csúnyán pedig 6 évet voltunk együtt. Azóta ő hozzám se szól. Ha az utcán látom oda se néz. Letiltott mindenhonnan. Nem is a szakítás fáj mert nem illettünk össze ez egyértelmű. Hanem az fáj hogy ilyen csúnyán szakítottunk és azóta is így viselkedik. Első kapcsolatom volt. Voltatok már ilyen helyzetben ? Mit tegyek?
2017. jún. 5. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen érthető az álláspontod. A baj az, hogy ha mindenhonnan letiltott akkor csak élőben tudod keresni. Nyilván ez nehezebb és kellemetlenül is végződhet, de ha neked ez ilyen fontos (amiért tisztellek) akkor meg lehet próbálni. Csak próbáld meg őszintén elmondani neki, hogy csak szeretnéd ha esetleg tisztázhatnád vele a dolgokat. Biztos nagyon nehéz lehet most neked, sajnálom ^^

De ha nem lesz hajlandó továbbra sem szóba állni veled, akkor el kell engedned. Legalább elmondhatod, hogy te megpróbáltad. Nem kell túl erőszakosnak lenni, ha ő neki nem ér ennyit akkor nem szabad ezen emésztened magad.

2017. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is köszön ha meglát elfordítja a fejét. Szerintem ez esélytelen. Meghallgatni meg főleg nem fog. Ok hogy hibáztam de akkorát talán nem hogy így viselkedjen. Volt egy dolog amiben nem értettünk egyet ez visszatérő probléma volt és végül teljesen tönkrement a kapcsolatunk. Ezt el is fogadtam nem az a baj hogy szakítottunk mert már nem volt jó a kapcsolat. Én kezdeményeztem a szakítást. Most utál és szóba se akar velem állni büszkeségből gondolom. De ez engem nagyon bánt.
2017. jún. 5. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz már ezzel. 1 év eltelt, már rég nem kéne hogy ez téma lehyen nálad. Bunkó az exed, nincs mit tenni. Ezentúl nézz te is át rajta.
2017. jún. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, és pontosan! mi volt az a dolog? Mert ha ennyire "zokon" vette, nyilván nem a zenekarokról vitáztatok, hanem pl. hogy ne flörtölgess ismeretlenekkel, ne tedd ki a melled, ne nézegesd a csajokat...


Leírhatod nyugodtan, egyáltalán nem biztos, hogy ő a hülye.

2017. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!