Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elhinni, hogy a párom szépnek tart?

Figyelt kérdés

Vagyis, nyár óta már férjem, csak nem akartam rögtön így írni a kérdésbe.

Én abszolút nem tartom magam szép nőnek (meg sokszor még nőnek se, csak lánynak), mindig a hibáimat veszem észre elsőre, ha tükörbe nézek.

Sajnos ezek nem olyasmik, amiken változtatni lehet. Nem látom szépnek az arcom, mivel nincs jellegzetes állkapocscsontom, ferde az orrom és a fogaim. Valamint a hajam is semmilyen.

A férjem mindig elmondja, hogy szerinte nagyon szép vagyok, meg értékeli, hogy igényes vagyok magamra, de nekem mégis vannak napjaim, amikor nagyon csúnyának látom magam.

Ill ő szereti, hogy csendesebb, gondolkodó típus vagyok, sokszor hallom tőle, hogy mennyire szereti, ha arra jön haza, hogy a szobában olvasok, vagy épp valami zenét hallgatok


Viszont ennek ellenére én sokszor érzem magam inkább unalmas kukának, mint titokzatos, elvont nőnek, és nem értem, mit lát bennem, mikor annyi jó nő van mindenfelé, akik nyitottak és extrovertáltak


4 éve együtt, 24n, 30F


2017. okt. 18. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy szép vagy, lehet, hogy ronda. Számít? Van egy férjed, aki így szeret, ahogy vagy. Ez számít.
2017. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem minden nőnek van olyan napja, mikor csúnyának látja magát. Ilyenek vagyunk..:D Van egy szerető férjed, akkor nem mindegy?
2017. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az önelfogadást nem várhatod mástól, vagy aki vagy. Ezen úgy sem tudsz változtatni, mi értelme elrontani a kedved és a napjaidat olyan dologgal, amin csak őrlődsz, ahelyett, hogy csinálnál valami értelmeset vagy jól éreznéd magad. Időpocsékolás csak, amit teszel. Később meg majd jönnek a ráncok, meg öreg leszel, vagy elhízol, akkor meg az lesz a baj és visszagondolva nevetségesnek és elpazarolt időnek fogod látni a hülyeséggel töltött perceket. Egyszer számold ki hány órát/napot töltesz el önsanyargató gondolatok dédelgetésével, és mérlegeld, megéri-e.
2017. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne ilyenkor a normális, hogy a párod szeretetének, szerelmének az ereje felemeljen téged annyira, hogy igenis elhidd. A világra is másképp fogsz majd nézni, ha ez tudatosul benned, érezni fogod, hogy lebomlanak a falak és lehetőségek tárháza nyílik meg.
2017. okt. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
24f minek hazasodsz meg mikor meg kapcsolatom se volt
2017. okt. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok vele. :"D


Nem tudom, mit szeret bennem a barátom, de kívánom, hogy azt a rejtélyes valamit örökké szeresse! :"D


22/N

2017. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os, ezt olyan aranyosan megfogalmaztad :)


5-ös, miért jössz nekem ezzel? A saját életedért egyedül te vagy a felelős

2017. okt. 18. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, most már tehetnél fel egy csúnya képet magadról, hogy mi is megijedjünk;)
2017. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kész így már jobb
2017. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyan miatt, amit te sosem láttál a tükörben. Ahogy rámosolyogsz, ahogy csillog a szemed amikor nevetsz a hülye viccein.
2017. okt. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!