Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna benneteket, ha a barátotok lányokkal társalogna a neten?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam a barátom lány ismerősével. Beszélgetni kezdtünk, majd üzenete érkezett. A barátom írt neki, még meg is mondta a lány, hogy a barátod írt. Nem jó érzésem volt, hogy kedvesen beszélgetek ezzel a lánnyal közben meg a pasimmal irogat. Nem tudom mit tegyek, tegyem szóvá a barátomnak, vagy ne törődjek vele. Azt még leírom, hogy velem nem szok így napközben beszélni, felhívni vagy írni, hogy mi van velem. Ezért is csodálkoztam, ha ezzel a lánnyal meg ilyen viszonyt ápol.
2017. okt. 19. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátomnak 99%-ban lány ismerősei, barátai, haverjai vannak. Zavar? Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyáltalán n nem. De próbálom elfogadni, mert egyébként semmi okot nem ad a féltékenykedésre.
2017. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Tehát attól, hogy vagy neki Te, már nem kommunikálhat más nőneművel? Hát mi a jó istent képzelsz te magadról ember? Azt hiszed, hogy a férfi egy tárgy? Mert akkor rakd be a szekrénybe!!!
2017. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, nyilván mindenkinek vannak ismerősei mindkét nemből, nekem is van sok srác haverom pl. Azt nem tilthatod meg neki, hogy lányokkal is jóban legyen. Maximum annyit mondjál meg a barátodnak, hogy neked hiányzik (ettől a lánytól függetlenül), hogy veled is esetleg kommunikáljon nap közben.
2017. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én totálisan megértelek.

Ezelőtt egy olyan kapcsolatban voltam 6 évig, ahol se én, se a pasim nem írogattunk a másik nemnek. Vagy ha mégis, megmondtuk egymásnak és nem flörtöltünk, nem kávéztunk másokkal kettesben, tudtuk egymás jelszavait is, stb.

Ez volt életem első kapcsolata és megszoktam, hogy így működnek a dolgok... ezzel szemben viszont a mostani páromnak is sok lány ismerőse van és nekem nagyon nagyon furcsa, hogy ennyi mindenkivel beszélget és nem tudom, hogy kivel, miről. Persze tudom, hogy nem tartozik nekem ilyen szinten magyarázattal és nem követelhetem ki a jelszavait, hogy elolvassam a beszélgetéseit.Nem is teszem, mert tudom, hogy a kapcsolatok többségében ez nem így működik. Tehát én próbálok igazodni hozzá, de nagyon-nagyon nehéz 6 év teljes nyiltság és bizalom után ezt elviselni.

Én mindenképp azt javaslom, hogy beszélj a barátoddal. Úgy, ahogy az előttem lévő is írta, nem kell megemlítsd, hogy a lánynál láttad az üzit, de mindenképp tudathatod vele, hogy szeretnél napközben is kapcsolatban lenni vele. Esetleg próbálkozhatsz úgy is, hogy te keresed őt vagy írsz egy kedves sms-t... Ha ő is kedvesen válaszol, akkor szerintem megnyugodhatsz, és ha később is vágysz ilyenekre, nem kell hogy megvárd, hogy ő írjon először.

2017. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!