Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy párkapcsolatban voltál, de beleestél valakibe? Mi volt a vége?

Figyelt kérdés

1.Mióta voltatok együtt?

2. Jó volt a kapcsolat? Hiányzott valami?

3. Együtt maradtatok-e végül?



2017. okt. 21. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

5 éve voltunk együtt, semmi jövője nem volt, de képes sem voltam szakítani. Eszembe sem jutott hogy megcsaljam, a másiknál amúfy is csak annyira halvány jeleket véltem felfedezni, hogy nem érte volna meg MIATTA szakítani, úgyhogy túltettem magan rajta.

Végül 7 év után szakítottam, mert már tényleg semmi értelne nem volt, csak húztuk egymás idejét

2017. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Még az első kapcsolatomban, tizenévesen, 1 éve voltunk együtt. Akkor még nem volt gond a kapcsolattal, később már elég sok. A pasim haverja volt sajnos, úgyhogy elég ciki volt a helyzet. Tudtam, hogy az érzés kölcsönös, a srác is bevallotta, de úgy döntöttünk, hogy szépen elfelejtjük egymást, mert a haverja csajával mégsem kezdhet ki. Csak hát mivel rendszeresen találkoztunk, igazából mindig benne volt a levegőben ez a dolog, lehetett érezni, hogy vibrál a levegő, a pasim is totál féltékeny volt rá mindig. Végül még 4,5 évet húztam le a barátommal, mire szakítottunk (nem a másik miatt, rossz volt a kapcsolat, megcsalt párszor, plusz időközben én felnőttem, célokat, jövőképet akartam, ő nem tartott sehol). Szakítás után összejöttem az említett sráccal. Ennek 8 éve, 4 éve házasok vagyunk, és született egy kislányunk is, aki 2,5 éves. Még mindig szeretjük egymást, és nagyon jó a kapcsolatunk :)
2017. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat! :)

Légyszi ne pontozzatok le senkit, ugyanis mindegyik válasz hasznos.

2017. okt. 22. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
mi 7 éve vagyunk együtt a párommal, kb két hete bukott le, hogy ő egy másik srácba szerelmes akit a munkahelyén ismert meg, de közben a srác ott hagyta a munkahelyét. Sajnos nem magától mondta el hanem kénytelen voltam lebuktatni. Hát, hogy mi lesz azt még vissza van...szerencsére a gyerek beijedt amikor a párom szerelmet vallott neki és szerintem ezért is lépett le. Adtam neki egy esélyt, megpróbáljuk újrakezdeni a kapcsolatunkat.
2018. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt.

1. 4 éve voltunk együtt.

2. Nem, nagyon ellaposodott már a kapcsolatunk.

3. Vége lett. Nem tudtam volna vele maradni úgy, hogy mást szeretek.

Ha ez egy 10 éves házasságban történik, akkor lehet, hogy másképp döntöttem volna. De így, hogy se házasság, se gyerek, se semmi, meg még nem is jó a kapcsolat, nem volt mire várni.

2018. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!