Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért tanácsolják mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért tanácsolják mindenkinek a szakítást?

Figyelt kérdés
Még a legjelentéktelenebb, apró problémák esetén is. Akik itt osztják az észt, mind hibátlan párkapcsolatban élnek és soha nem volt semmilyen konfliktusuk? Vagy ha volt, álmaik férfiját/nőjét is kidobták, mert aki nem tökéletes, azért nem érdemes teperni?
2017. okt. 21. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Mert dögöljön meg a szomszéd tehene is.

A csípőből szakítást javaslók nem kidobták a volt párjukat, sokkal inkább őket hagyták el.

2017. okt. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"Akik itt osztják az észt, mind hibátlan párkapcsolatban élnek és soha nem volt semmilyen konfliktusuk?"


Affenéket, kérlek... aki ilyen "szemezettabulibanapáromjogos" stílusú kérdésekre hóttkomolyan szakítást javasol, annak olyan alacsony mind a toleranciaszintje, mind a problémakezelése (egyáltalán: a problémakezelési HAJLANDÓSÁGA), hogy igen valószínű, hogy semmilyen párkapcsolatban sem él.

Oszt' azért ad ilyen jellegű javaslatokat, mert vagy tényleg ilyen összeférhetetlen ember, vagy nehogymár a másiknak legyen párkapcsolata, amikor neki nincs...

2017. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy aki hosszútávú, komoly kapcsolatban él, annak nevetségesek az ilyen kérdések. Mert pontosan tudja, hogy ahol ilyen problémák felmerülnek, ott nem is érdemes együtt lenni. Vagy ha már eljut odáig, hogy a gakorin tesz fel róla kérdést, akkor régen felejtős a kapcsolat, hiszen egyértelmű, hogy nem tudnak a felek kommunikálni, és fogalmuk sincsen hogy kéne megoldani egy problémát együtt. Aki tudja milyen a jó kapcsolat, az nem fogja senkinek azt javasolni, hogy tengődjön egy rosszban. Nyilván olyan esetekre gondolok itt, amik még ha megoldhatóak lennének sem érné meg megoldani őket. Vagy ahol az egyik fél komplett idióta vagy párkapcsolati analfabéta. Szerintem a legtöbb "szakíts vele" választ olyanok írják, akik komoly kapcsolatban vannak. Én legalább is. Szerintem indokolatlanul sosem írtam egy kérdéshez sem, hogy szakítsanak. Ahogy előttem is írták vannak problémák, amiket nem érdemes megoldani. Vannak kapcsolatok, ahol már annyi probléma és sérelem van, hogy nem éri meg benne maradni, és helyrehozni sem lehet. Szerintem senki ne vegye el magától az esélyt egy jobb kapcsolatra, csak hogy legyen valakije. Aki megtalálja azt a személyt, aki hozzá való, annak nem lesznek ilyen problémái.
2017. okt. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%

Mert a legtöbb ember aki itt kérdez a legjelentéktelenebb problémáit sem képes szemtől-szembe megvitatni a párjával, hanem vad idegeneknek vinnyog.


Milyen kapcsolat az, ahol apróságokat sem tudsz megbeszélni? Mi lesz, ha majd komoly dolgokról kellene? Mi lesz 10-40 év múlva, ha már egy pár hónapos kapcsolatban sincs kommunikáció?


Egyébként én a “beszéljetek meg”-et tanácsolom 99%-ban, erre azt kapom, hogy azt nem lehet.


Tudom, ez a selfi generáció a párválasztásnál az számít, hogy jól mutassanak együtt az instán, és sok legyen a követő, de lehet, hogy a “juj, de olyan helyes” helyett azt az embert kellene választani akivel lehet, és tud kommunikálni.

2017. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Én minden dologra nem, de:

- a durvább dolgokra mindenképp (fizikai erőszak, megcsalás, folyamatosan fennálló kutyázás/lelki erőszak, ha a gyerek sínyli meg stb.)

- ha lerí az egészről, hogy oké, hogy a jéghegy csúcsán pici probléma van, de amúgy a kérdező próbált beszélni, a párja pedig egyáltalán NEM TISZTELI őt, kiröhögi (példa: az nekem még nem lenne szakítóok, ha elmenne bulizni, és 1x nem jönne haza időben úgy, hogy nem szól... ha elmond mindenféle hisztis p...ának, amiért merészelek szólni, és ez folyamatos, akkor már gondolkodnék a szakításon)

2017. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"a durvább dolgokra mindenképp (fizikai erőszak [...]"


Egyébként érdekes, de a fizikai erőszak az, ahol gyakorlatilag biztos, hogy nem lehet mást tanácsolni (azt nem lehet megbeszélni, hogy kapsz kettőt a szemed alá), mégis az erőszakoskodók párjai gyakorlatilag 100%-ban úgy kezdik a kérdést, hogy ne tanácsoljunk szakítást, mert ő nem képes élni a párja nélkül.


Az ilyen kérdésekhez már hozzá sem szoktam szólni, aki benne van egy beteg bántalmazó kapcsolatban (gyakran még csak az elején, ahol _mgég_ nem ököllel mennek a dolgok), de teljes egészében kizárja, hogy változtasson, annak képtelenség bármit tanácsolni.

2017. okt. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!