Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy rendes fiút magamnak akivel komolyabb kapcsolatba is kerülhetnék? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves leszek 2 hónap múlva.Eddig 3 barátom volt. De még egy rendes fiút sem találtam 14-16 év között akinek nem csak "azért" kellettem volna =/ szeretnék egy olyan normális fiút találni aki nem a testemért szeret hanem azért amilyen igazából vagyok.
2010. máj. 29. 20:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
mikor kezdted kicsilány? 12? egy ribanc csinál ilyet, vagy egy éretlen kis tacskó
2010. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy én is 15 éves vagyok, és manapság nem sok olyan 14-16 éves fiú van aki egy kicsit is normális. Szerintem ha normálisat is akarsz keresni először is ne diszkóban kezd el (sztem). Másodszor meg először ismerkedj meg vele, és utána menj bele egy kapcsolatba, ha eddig nem ezt tetted volna. Harmadszor nézelődj pl myvipen, suliba és ha találsz viszonylag jól kinéző pasit akkor beszélgess vele, és ha a beszédéből azt veszed le h bunkó akkor hagyd ott és menj tovább.
2010. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
menjél a játszótérre hintázni kis hülye
2010. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szia. Én 17 éves fiú vagyok, és én például normális kapcsolatot akarok. Előző barátnőm is 14 volt, 8 hónapig jártunk, de nem feküdtem le vele (pedig ő akarta is)... szóval én aztán nem arra megyek.
2010. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Funktasztikus ***** válasza:

én lennék az nekem a csaj nem arra kell:)

a lényeg hogy szeressük egymást....

14F

2010. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Sziiia! Ez a baj nekem is!Én se találok! Pedig sokan monták h helyes vok meg bejövök nekik de van barátjuk!:S Esetleg privátba nevet?
2010. máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
ha kicsit idősebb lennél akkor oké, de így nem
2010. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

14 évesem sehonnan nem vagy elkésve de az viszont jó pont h nem futó kapcsolatot keresel

én 16 vagyok éppen túl egy kapcsolaton (kicsit megviselten) szal gondold meg mert igaz nekm nem 20 volt a pasim kedves volt meg minden de nagyon meg tud viselni egy szakítás! szal nem biztos h 14 évesen ez jót tenne neked

ha próbálkozol is akkor a te korosztályodba 14-15 éves fiúkkal

sok sikert :)

2010. máj. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

tegnap előtt 21 valamikori 14/F privibe felveheted velem a kapcsolataot ha szeretnéd =)


köszönöm a sok jó tanácsot =) főleg a 17éves lánynak =)


a ribancosnak és a mennyél a játszótérre kishülyésnek csak annyit üzenek hogy ha nem tudnak normálisat írni akkor mennyenek el máshova. Nem nem 12 évesen kezdtem. És csak hogy tudd nem vagyok ribanc...sőt inkább kicsit zárkózottab vagyok . Ja és az uralkodási vágyatokat ne itt éljétek ki =)

2010. máj. 31. 16:10
 20/26 anonim ***** válasza:

Én komolyan veszelek:D

14/F:F

2010. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!