Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy rendes fiút magamnak akivel komolyabb kapcsolatba is kerülhetnék? 14/L

Figyelt kérdés
14 éves leszek 2 hónap múlva.Eddig 3 barátom volt. De még egy rendes fiút sem találtam 14-16 év között akinek nem csak "azért" kellettem volna =/ szeretnék egy olyan normális fiút találni aki nem a testemért szeret hanem azért amilyen igazából vagyok.
2010. máj. 29. 20:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

figyelj,ne csodálkozz ilyen válaszokon,én is megdöbbentem kicsit,de azért megpróbálok kulturáltan válaszolni.Először is a korodból kifolyólag nem hinném,hogy a korosztályodban gyakoriak lennének a komoly kapcsolatok.Nem kell feltétlenül görcsösen arra hajtanod,hogy legyen egy pasid.A kapcsolat minősége a lényeg és lehet nem árt,ha ezzel vársz még pár évet,mert fel kell hozzá nőni.Nem tudom,hogy tudnám ezt neked elmagyarázni,de nem az a lényeg,hogy te most érett gondolkodású vagy hanem az,hogy egy komoly kapcsolathoz tényleg el kell érni egy bizonyos kort,mert az ember folyamatosan változik,ahogy a környezete is,ami alakítja őt.Szerintem az a normális,hogy a 14éves lányok barátnőzzenek,a fiúk meg haverkodjanak.Az idősebb fiúknak sajnos arra fogsz kelleni,mert pont olyan korban vagy,amire sokuk azt gondolja,hogy jól ki lehet használni(akkor is,ha csak 2 évvel idősebb tőled),mert pont ilyenkor jelent nagyon sokat az a 2-3 év is.20 évesekkel meg azon felül pedig egyáltalán ne!Sajnos a környezetemben volt ilyen pedofil beteg állat.Szerintem kíméld meg magad a csalódásoktól és ne csinálj magadnak 14évesen problémát abból,hogy miért nincs normális pasid,az úgyis csak akkor jön el,ha itt lesz az ideje.Addig is töltsd az idődet a barátaiddal és élvezd a gondtalanságot.

21/L

2010. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Ken baba

14 évesen ráérsz még...

2010. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem még ha 14 se vagy akkor inkább Barbit keress ne rendes fiút! ;) xD
2010. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

14 évesen már három pasid volt?

Lehet, hogy az én hibám, de én 16 éves vagyok, és nekem még egy se volt :)

2010. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

mért tértetek el a tárgytól? o.O

jah és nem barbizok hogy lehettek ennyire idióták? hol éltek ti? a kőkorban? és mért baj az ha már 3 barátom volt? Én most nem azért keresek fiút mert menőzni akarok...hanem elsősorban haverkodni...utánna majd kialakul:D

2010. jún. 1. 19:32
 26/26 Anonymus Dante válasza:
ne öltözködj ugy mint egy ribanc ne is viselkedj ugy
2012. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!