Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet még ezt javítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet még ezt javítani? Vagy csak én látom ennyire rossznak?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve ismerjük egymást, egy éve élünk együtt. Az elejében nagyon sokat segített a házimunkában. Mosott, főzött, felmosott, felporszívózott, feltörölt szó nélkül. Mostanra ezek közül egyiket se teszi meg, még kérésre se. Szanaszét dobálja a piszkos ruháit, az edényeket, maradékot az asztalon hagyja, mindent összemorzsál. A személyes higiéniájával is bajok vannak. Fékcsíkos gatya, három naponkénti fürdés (unszolásra). Ma nyitva hagyta a bejárati ajtót és a kutya bejött, odacsinált a folyosó közepére, lepisilte a falat. A párom meg képes volt otthagyni a piszkot.

A szexuális életünk sincs rendben. Az elejében naponta min 1x, mostanában meg örülök ha havi 1x... és akkor sem olyan, mint régebben. Nem élvezi annyira, nem tesz meg mindent azért, hogy a csúcsra juttasson. Nagyon jó szerető volt. Mostanra meg...

Nem tudom mit kéne tennem. Vajon ez a valódi arca és évekig csak játszotta a szépet? Vagy átmeneti állapot? Vagy végleg megváltozott?

Nagyon elszomorít ez a helyzet. Óriási szerelem volt. Most meg azt hiszem kezdem tőle undorodni. Hiába kérem, hogy változtasson, nem tesz egy apró lépést sem :(



2017. okt. 23. 15:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
most mondhatnám, hogy kinyalhatod tesa, de valahol igazad van. Nyugi, még egyszer nem is játszom el az odaadó hősszerelmest, ez a hajó végleg elment.
2017. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

#11

Tudom, hogy igazam van, azért mondom :) Ne hidd, hogy én nem estem bele ugyanebbe a hibába, mint te, szerintem minden férfi átmegy ezen legalább egyszer életében, hogy k_urvára szerelmes lesz, és éveken át a csillagokat is lehozza az áhított nőnek, de tényleg, mindent megtesz a boldogságáért.

De az ilyen sztoriknak MINDIG az a vége, hogy a férfi ráb_szik. MINDIG, nincs kivétel.

Mert a nő valami mondvacsinált indokkal otthagyja, és ez még a jobbik eset, a rosszabb, hogy szeretőt kezd tartani, és csalja orrba-szájba, és csak akkor lesz vége, mikor már lebukott.


A nők ilyenek, ha nincs probléma, akkor csinálnak.

Úgyhogy meg sem kell próbálni minden igényüket kielégíteni, mert ez lehetetlen.

2017. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!