Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, lányok titeket mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lányok titeket mennyire zavar ha a párotok szóba hozza az exét?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen kontextusban, milyen gyakran és miért
2017. okt. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én ez miatt meg is szakítottam minden kapcsolatot egy nővel. Pedig ő akart engem felszedni, de mikor minden napos téma lett az ex, hogy milyen szemét volt vele de egyébként így meg úgy szerette...egy idő után betelt a pohár, és még aznap lezártam vele minden kapcsolatot.

Ha valaki az exével példálózik, az azt jelenti hogy még nem zárta le magában a dolgot.

Én meg nem vagyok hajlandó olyan nőkkel foglalkozni akik még mindig csak ex témánál vannak leragadva, és a múltból próbálnak kapcsolatot építeni.

2017. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Az egyikkel még beszélni is szoktunk néha neten.

31/f

2017. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Ismerem is, beszéltünk is. Ő is ismeri az exfeleségem. Normális a viszonyuk.
2017. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem zavar, mert tudom, hogy mellettem mennyivel boldogabb. Általában olyankor hozzuk fel az exeinket, mikor kapcsolatokról beszélgetünk, meg arról, hogy a miénk miért működik ilyen jól.
2017. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavart, mert szinte napi rendszerességgel felmerült a neve hogy mennyire kicseszett párommal... Ráadásul a családja is szerette felemlegetni, mennyivel jobb vagyok az exénél persze újra meg újra elmondták miért.
2017. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem idegesített, amikor a volt barátom szinte minden beszélgetésbe belerakott egy olyat, hogy "az egyik volt barátnőm/volt egy leányzó, aki..." De az én hibám is volt, hogy nem mondtam neki mennyire zavart, akkor talán nem az exei lettek volna állandóan a gondolataimban. Nagyon minimális mennyiségben nem lett volna bajom ezzel, de olyan gyakori szinten ahogy ő csinálta, eléggé zavart.
2017. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én párom sose beszél róluk, de egyébként nem zavarna. Max csak akkor, ha folyton vele példálozna.
2017. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem zavar, néha szóba kerülnek.


Ráadásul az ismerősünk most összejött a kedves exével... hát, vicces lesz :D

2017. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

Attól függ. Ha említés szinten, nem zavar. Ha jó alaposan, nosztalgikusan, az zavar, ha olyan hangulatban vagyok.

Néha ha rossz napom van, kifejezetten megkérem, hogy "drágám, mesélj valami rosszat az exeidről" :D :D

2017. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!