Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják hogy legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy legyek kicsit alázatosabb a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Ma családi ebéd,kérdezték tőlünk hogy mikor veszem feleségül és ő mondta hogy reméli hamarosan,én erre azt válaszoltam hogy melyik ujjadból szoptad ki,persze viccesen mondtam,bár ő nem vette a poént.Alapvetően sose voltam alázatos,szeretem a barátnőm,de azt nem akarom hogy ő parancsolgasson nekem.
2017. okt. 23. 19:46
1 2
 1/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
87%

Felesleges fújtad fel a dolgot. Ő is viccnek szánhatta a választ, erre te magadra húztad mint a véres lepedőt.


Szerintem ha ennyire kiborulsz ilyen témákon, akkor ott komoly gondok vannak a kapcsolatban.

2017. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A stílusod nagyon paraj volt, a családja meg persze, hogy rendre intett, apósodnál egy feketepont jegyződött a neved mellé.


Amúgy nem kell alázatosnak lenned, csak tisztelettudóbbnak és kicsit rendesebbnek. Apóssal viszont legyél csak alázatos, ha nem akarsz bajt.

2017. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem meg az, hogy ne parancsolgasson a barátnőd nem egyenlő azzal, hogy ordenáré bunkónak kell lenni és dacból elutasítani mindent, amit mond. Igen is egy igazi kőbunkó vagy vele. Nem csak ebben, szerintem másban is.

Még annyit fűznék hozzá, hogy akinek nem célja, hogy feleségül vegyen egyszer és csak hárítja a témát, az eleve felejtős. Velem vagy komolyan tervez, vagy fel is út le is út.

2017. okt. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Apósát nem bírom,ezt az apósa is tudja,én mondtam a barátnőmnek is hogy egy alkoholista barommal nem tárgyalok aki egy két éven belül elpatkol.Amúgy az én szüleim intettek rendre.
2017. okt. 23. 19:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A szó, amit keresel nem az alázatos, hanem a "normálisan viselkedő, nem bunkó parasztállatfaj" kifejezés.
2017. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4


A stílusod itt is meglepően gyopár, ezen változtathatnál.

2017. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne egy fiam és ekkora tiszteletlen féreg lenne akkor olyan büdös nagy pofont kapna, hogy eszébe nem jutna többet így beszélni... Utána meg fejbelőném magam, hogy ekkora szerencsétlent szültem.

Ha lenne egy lányom, aki hazahoz egy ilyen majmot ugyan ezt tenném.

2017. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem alázatosnak kell lenned, hanem elhagyni ezt a tapló viselkedést, mert ő fog elhagyni téged.
2017. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyenrangú félnek kell lenn nem megalázkodni.
2017. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
elég bunkó vagy. nem tudom miért akadtak ki, a bunkók általában mindig bunkók, tehát tudta hogy ilyen vagy.
2017. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!