Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Hogyan lehetne a barátnőmmel megértetni/elfogadtatni a helyzetet? Azok a fránya anyagiak.

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, de akinek vasárnap este nincs más dolga, mint gyakorizni, az ráér elolvasni:)

Barátnőmmel friss a kapcsolat, öt hónapja vagyunk együtt. Nagyon összevalóak vagyunk, eddig a szokásos vitákat (amik mindenhol vannak), leszámítva minden működött.

Ő tanuló, én mikor összejöttünk átmenetileg alkalmi munkákból éltem, ős se keresett/kapott túl sokat. Nem nyomorogtunk, de nagyon kellett fognunk a pénzt.

Azóta engem felvettek egy céghez (régi álmom volt), ahol nagyon sokat keresek. Legszívesebben tejbe-vajba füröszteném, de ő makacsul ellenáll, veszekszik. Nem nagy dolgokat veszek neki, de mivel neki nem feltétlen telne rá, örök vita van.

Mit lehetne tenni? Nemetek korotokat írnátok?

Köszönöm előre is a segítséget.

(Írok példákat, ha gondoljátok)


2017. szept. 24. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tejben-vajban furoszteni. Minek? Ha szeretne valami nagyobb dolgot (dragabb parfumot vagy akarmi), akkor jegyezd meg, es ajandekozd neki alkalomra. En nem vagyok egy hu de nagy feminaci, de en se orulnek, ha a parom agyba fobe dolgokat akarna nekem venni mert epp telik ra neki. Tok kellemetlen. Ha jol allsz, akkor a jovore tervezz.
2017. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok az állásodhoz, de figyelembe kell venned, hogy a másik félben frusztrációt is okozhat, ha ő mindent megkap, de nem tudja viszonozni.

Azt javaslom, hogy tényleg apróságokkal lepd meg az elején, illetve ha jelenleg nem fogadja el a pénzt, akkor a jövőtökbe fektess bele. Tegyél félre közös lakásra, esküvőre, stb.


21/L

2017. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves vagy nagyon és a barátnőd is biztos értékeli ezt, de engem pl. az nagyon zavarna, ha apárom sokat költene rám, úgy, hogy én nem tudom ezt neki viszonozni. Kicsit ilyenkor azt érzi az ember, hogy az "adósa" vagy, de nyilván ez nem igaz, csak érted. Szóval ez a helyzet elég kellemetlen tud lenni.

Ha tudsz félrerakni, az elég király, beszéld meg a barátnőddel is. Tegyetek félre a közös jövőtökre, mondjuk egy lakásra vagy autóra.

2017. szept. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem nagy dolgokra kell gondolni. Persze, rosszul fogalmaztam, de nem gyémánt nyakláncot, meg nerc bundát veszek neki:) De pl ha éjszakás vagyok, viszek neki minden reggel egy krémtúrót. Mivel láttam, mennyire ízlik neki a Mizo tejeskávé, azt is viszek neki. Szoktam időnként péksütit is, mert napközben szeret ilyesmit enni (nyomor időkbeli elmondása alapján).
2017. szept. 24. 21:14
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Azon kiakad hogy tejeskavet meg turoakarmicsodat viszel neki?


Akkor bizony komoly onertekelesi gondjai lehetnek.

2017. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Szénné keresed magad éjszakai műszakban léve? Talán csak nem egy magyarországi leányvállalatnál vagy biodroid, ami vietnámi strandpapucsokat gyárt?
2017. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Ajánld fel, hogy költözzetek össze, és legyetek közös kasszán. Úgy kényeztetheted, ahogy akarod.
2017. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, mert kb ez havi 20 000, és neki nem lenne rá.
2017. szept. 24. 21:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Jééézusom a közös kassza lenne még brutális. Meg is ölne, ha hozzányúlhatna a pénzemhez:D
2017. szept. 24. 21:44
 10/13 A kérdező kommentje:
6-os: Azért ez egy elég rosszindulatú megjegyzés volt...
2017. szept. 24. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!