Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel, hogy legyen önbizalma?

Figyelt kérdés

A barátnőm eléggé önbizalom hiányos. Nem tudja elképzelni, hogy szeretem és csak Ő kell nekem. Attól fél, hogy egyszer találok nála jobbat és elhagyom, ezért próbál ellökni magától. Nincs hozzászokva, hogy valaki ennyire szeresse, mint én Őt, megijeszti ez és azt hiszi, hogy ez nem igaz. Nem bízik magába, teljesen magába fordult, nem lehet vele normálisan beszélni, vagyis változó (egyik nap lehet vele beszélni és minden rendben van, másik nap meg egyáltalán nem lehet vele beszélni és baromi ellenséges).

Ismerőseim és a kolléganői is mondták, hogy a barátnőm önbizalom és szeretet hiányos. Mindent megteszek érte, nagyon szeretem és ezt ki is mutatom felé.

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen, ne legyen önbizalom hiányos? (29 éves)



2017. szept. 20. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Elküldheted pszichológushoz. Ha nem változik az állapota, hagyd el, mert egy idő után nagyon rosszul fogod érezni magad mellette.
2017. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Semmit. 29 évesen nem neked kell istápolnod a lelki világát egész álló nap. Ez nem olyan dolog amit az ember elhisz vagy nem hisz, hanem érzi vagy nem érzi. Elmondásod alapján ő nem is akarja érezni, hanem csak sajnáltatni magát, hogy őt senki nem szereti.
2017. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Itt azt szokták mondani, akinek nincs önbizalma, annak nem való párkapcsolat. Vagy ez csak férfiakra vonatkozik?
2017. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
3-as:egyik nem képviselője se akarjon terhelten párkapcsolatot,előtte oldja meg a problémáig,legalább nagy vonalakban.Senki ne várja egy párkapcsolattól a megváltást!
2017. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Mérgező...magának kell megoldani, mindegy kb. mit mondasz ilyenkor, úgy sem hiszi el.
2017. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mindent megteszek azért, hogy segítsek neki. Szinte bármire képes vagyok. Nagyon szeretem és tudja is, csak nem hiszi el, hogy van valaki, aki ennyire szereti.
2017. szept. 20. 20:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így volt. Az a baj ezzel, hogy az illetőnek magának kell rendeznie. Valószínűleg van egy mélyebb oka (legalábbis nálam volt) próbálj vele mélyebben beszélni erről.
2017. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam, nem szeretne beszélni semmiről. Nem akar se találkozni, se beszélni velem...
2017. szept. 20. 20:44
 9/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Jap, ment a zold kez a hetesnek. ;)


Te nem tehetsz semmit, neki kell rajonni. Ebben pszihomokus tud segiteni valamelyest. Az, hogy o mas mintaba not fel mint te azzal csak azt lehet csinalni, hogy ott hagyod, vagy elfogadod, hogy o ilyen.

Ez egy minta, amit nagyon nehez felulirni. Pl. Van egy par ahol a ferfi egyfolytaban szexelne a nonek maximum heti egy is eleg. Ez kb ugyanolyan problema.

Amugy nem ertem, hogy tudnad azt bizonyitani, hogy jovo evben is vele leszel? Holnap utan eluthet egy auto, talakozol egy olyan novel akirol azt hitted csak a mesebe letezik, s total beleesel minden racionalitast mellozve. A felelme teljesen jogos. Ha ugy erzi tul sok szeretet kap, fogd vissza ha tudod.

2017. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
ha csak azok lennének párkapcsolatban, akiknek semmi problémájuk, akkor nem lenne egy párkapcsolat se a földön...
2017. szept. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!