Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek a kollégátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek a kollégátok búcsúbulijára ha aznap lenne a 7. évfordulótok a párotokkal?

Figyelt kérdés
A kolléga 4 évig volt a cégnél, jóban voltatok, de esélyes hogy többet nem fogtok direktben találkozni. Vagy inkább a párotokkal ünnepelnétek a 7. évfordulót?
2017. okt. 24. 15:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha nem találkoztok többet, akkor köszönj el tőle előbb és menj a páraoddal évfordulózni.
2017. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%
Természetesen a párommal lennék.
2017. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
ha annyira bírtátok egymást, akkor találkozhattok később is, vagy ha valami miatt tényleg megszakad a kapcsolat, pl külföldre megy, tarthattok magatoknak búcsúsörözést egy nappal korábban, búcsúkávét aznap reggel, mittudomén, és akkor tudod a pároddal tölteni az évfordulót. Ha nem voltatok ennyire jóban, akkor nem fontosabb a párodnál és az évfordulódnál.
2017. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
76%

Én sohasem értetem ezeket a hónap meg évfordulós ünnepléseket, sőt egyszer arról is beszélgettünk, hogy most mikortól kellene számolni?

Szóval vinnék a páromnak valami szép virágot délután, aztán elmennék búcsúztatni a havert, este meg otthon megünnepelnénk valami kedves, nagy szeretkezéssel.

2017. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
54%

A parommal lennek. Foleg,ha evfordulo. Vele elsz egyutt,ra szamithatsz.

PA kollega az nem barat. Azzal csak kenytelensegbol toltunk idot. Meglatod,utana ugyse talalkoztok soha tobbet. A munkahelyen minek kellene baratkozni??

2017. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Missi_Key ***** válasza:
60%

elmennék.

a párommal lennék olyan viszonyban hogy megérti ha kihagyok egy ünnepet, egy kollégával viszont már nem valószínű...az sokkal formaibb viszony, és sokkal jobban "vissza is üt" ha nem vagyok illedelmes.

2017. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én elmennék a búcsúbulira, még ha utána valószínű nem fogunk már találkozni, akkor is. Férjemmel mindkettőnknek jók a munkahelyi kapcsolatai, szeretünk a munkán kívül is beszélgetni a munkatársakkal, az évforduló ünneplésre meg amúgy sem vagyunk rámozdulva, annyira meg pláne nem, hogy ne lehessen másik nap megtartani. Ez most nem arról szól, hogy jaj akkor most fontosabb a munkatársam mint a férjem. Egyszerűen csak szervezés és megbeszélés kérdése.
2017. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
45%

El, ez egyértelmű.

A páromat mindennap láthatom, de kollégát valószínűleg soha többé.


Az meg külön "érdekes" lenne, ha pont a párom nem bírna ünnepelni se egy nappal előtte, se másnap... csak és kizárólag azon a napon.

2017. okt. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ahogy látom megoszlók a vélemények, köszönöm mindenki válaszát.
2017. okt. 25. 09:09
 20/25 anonim ***** válasza:

Én elmennék a búcsúbulira. 7 év után csak vagytok már olyan kapcsolatban, hogy meg tudjátok beszélni, hogyan pótoljátok be az ünneplést nem? Persze nem feledkeznék meg az nap sem róla, ajándékot átadnám, aztán mondjuk másnapra vendéglő stb.

Én legalábbis engedném párom, hogy elmenjen. Felnőtt emberek vagyunk, vannak más kapcsolataink is, ami természetes és egészséges és szükséges.

28N

2017. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!