Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el?

Figyelt kérdés

4 hónapja kezdődött minden.

Igazából már előtte is szerelmes volt belém, csak nem merte mondani.

Ő 5 én 7 éves ám mindennél boldogtalanabb kapcsolatban éltünk.

Nyár végén mind a ketten szakítottunk az akkori párunkkal.


Munka után majd minden nap találkoztunk. Sokat írtunk egymásnak, alig vártuk, hogy együtt lehessünk.


Azóta nekem saját lakásom van, ő még otthon lakik.


Pénteken este volt egy buli, ahol ő kicsit becsiccsentett, én vezettem és eljött velem haza. Kérdeztem, kiszállsz otthon? Nem.

Eljött együtt is aludtunk. Magától maradt, nem erőltettem, egyszerűen elaludt.

Aztán szombaton reggel olyan furcsa lett, nem mentünk el a megbeszélt programra, inkább hazavitette magát.

Dél körül írtam neki, hogy csináljunk valamit este, és megkérdeztem, hogy velem alszik e.

Azt mondta nem tudja majd meglátja.

Randi után nem jött fel. Hazament.

Én ezt...lehet tévesen úgy értelmeztem, hogy csak akkor hajlandó velem aludni, ha szexelünk is, és ő volt egész eddig annyira oda, hogy legyek már külön és akkor mindig együtt. Most meg behúzta a kéziféket, vagy nem is tudom.

Vasárnap elutaztam, nem találkoztunk.

Aztán hétfőn magától eljött. Szótlan volt, nem szerette ha puszilgatom. Furcsán viselkedett.

Hazament. Mondtam neki, hogy szerintem nincs abban semmi rossz, ha itt aludna, de ő tudja.

Azóta alig ír. Azt mondja neki ez a tempó gyors, és szombat reggel feszélyezve érezte magát nálam, és hogy most furcsa neki ez az egész, mert exével csak péntek szombat vasárnap voltak együtt, és neki ez sok, hogy én azt akarom aludjon velem.


Mondta időt kér, hogy belerázódjon.

Rendben. Én türelmes vagyok.

Csak normális az, hogy egy pasi nem akar ott aludni?


Vagy én vagyok nagyon "rámenős" mert egy ott alvás után egyszer megkérdeztem, hogy nem alszik e nálam?


Most konkrétan keresni nem merem, mert hogy sok leszek...

Pedig azt mondta szeretne velem találkozni, ha nem is minden nap jön el, de akar..

Ez meg a másik. Ha valaki szereti a másikat, akkor nem minden napot vele akar tölteni?

jó... a négy hónap alatt sem voltunk minden egyes nap együtt, de azért két nap után már hiányoztam neki.

Most meg semmi.


2017. okt. 25. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ahogy írta is, gyors neki ez a tempo. Hagyd egy kicsit magára.
2017. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt hitte, hogy úgy lesz minden, mint amikor szeretők voltatok: semmi kötöttség, csak egy kis izgalom, de nem lesz semmi komoly.

Most meg azon kapja magát, hogy együtt alszotok, szex nélkül, mint az öreg házasok.

2017. okt. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem akart vmit csak nem az a ràmenős tipus.Sztem azt hiszi hogy neked ő testileg nem kell csak együtt bulizni stb neki ez igy kevés .Egyépkênt meg ha komolyan gondolja akkor nyissa ki a szàjàt .
2017. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!