Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragad benn sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragad benn sok ember egy rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sokan még önmaguk előtt is tagadják, hogy nem boldogok a párjuk mellett, mégse lépnek semmit, mások orrba szájba panaszkodnak, de folyton visszamennek, és vannak akik csendesen tűrnek csak. Hogy lehet így élni?!
2017. okt. 26. 14:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan vannak ilyenek.

Azért ragadnak bele mert még mindig jobb egy biztos rossz, mint egy bizonytalan jó!

Félnek hogy mi lesz ha nem találnak senkit, mi lesz ha még roszabbat találnak, hasonló dolgok....


Személy szerint hálistennek jól elvagyok egyedül is, így ki tudtam lépni a rossz házasságomból. Bár azt hittem viszonylag gyorsan találok valakit, de azt hiszem túlbecsültem a sármomat :)

2017. okt. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért, mert az emberek alapvetően gyengék, gyávák és lusták. Egy kapcsolat lezárása erőfeszítést igényel, konfliktussal, érzelmi teherrel, döntésekkel jár. Sokkal könnyebb hagyni, ahogy van és becsapni egymást és saját magukat, hogy ez így működik.


Másrészt azért, mert félnek a társadalmi stigmától, ami a szingliséggel jár. A társadalom azt várja el, hogy az illető párkapcsolatban legyen, az nem számít, ha a párkapcsolat rossz.


Harmadrészt azért, mert nem tudnak jobbat, nem ismernek alternatívákat. Nagyon sok embernek hiányos az önismerete, ezért nincs tisztában sem saját magávan, sem a párjával, sem a kapcsolatukkal. Passzív "elszenvedője" a kapcsolatnak és nem aktív résztvevője. Nem változik és nem változtat, mert nem tudja, hogy lehet változtatni és változni.

2017. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet így èlni ? Hát látod te is nem ? A 7 es nek igazat adok. Sok nő szül egy gyereket ès apuka onnantól le van tojva. De a lóvèt vigye haza ès segítsen is. Ha apukának kellene szex akkor anyukânak minden baja van...vicc.

Èn sok esetet látok, de magyarázatot sosem adnak.

Ismerősöm nagyon rossz kapcsolatban èl. Tiszta idegbeteg minden nap nyervog nekem. Mièrt nem lèp le? Mert szült, kb 30 kg felesleg lett rajta ès fèl hogy senkinek sem kell. Hallottam már hogy beszèl a pârjâval , örüljön hogy mèg van foga. Èn a pasi helyèben már kivertem volna neki mindet.

Van aki a gyerekek miatt együtt marad de boldogtalan.

Ha nekik jó így ez az ő dolguk.

Kèrdező,te rossz kapcsolatban èlsz ?

2017. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kényszerből.
2017. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!