Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők megnézik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők megnézik, hogy egy férfinek van-e jegygyűrű a kezén?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Evidencia
2017. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem, márcsak azért sem, mert nekem sincs - és nem is volt soha -, pedig házas vagyok.
2017. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha megnézik, miért?
2017. okt. 27. 08:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Nézhetik, egyetlen ismerősöm sem viseli:) Rajtam is, csak az anyakönyvvezető előtt volt, utána soha:)
2017. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem nézem meg, max. véletlenül észreveszem. Semmit nem jelent amúgy.
2017. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha megtetszik valaki, igen, mivel érdekel, szabad e. Ez az első, ami jel lehet. Mert ha van, eleve tabu a dolog, ha nincs, akkor van esély hogy nem foglalt.
2017. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Általánosítás.

Melyik nő?

2017. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem arra vagyok kiélezve, de általában észreveszem, ha van rajta mert nem vagyok vak!


Akadt már olyan pasi, aki nem hordta, így megtévesztő volt, hogy akkor most elvált vagy miújság van...


Mint utóbb kiderült, nem szokta hordani.

2017. okt. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindenki szeret gyűrűt hordani. ("Drágaszááág!")
2017. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nézem, de attól még tudom, hogy lehet foglalt. Főleg ha abban a korban van, hogy megeshet. De mondjuk úgy, ha már jegygyűrű van rajta, evidens, hogy foglalt és nem kell nyomozni utána, hogy mi a családi helyzete.
2017. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!