Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek ránk a barátai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek ránk a barátai?

Figyelt kérdés
A párom barátai előszeretettel próbálkoznak minket szétválasztani természetesen lányok.Csomó csúnya dolgot mondanak rám aminek persze fele se igaz de ők mégis úgy érzik,hogy na ha most elkezdenek fikázni a párommal szépen szakítunk.A párom persze mellettem áll neki igazából inkább csak lány barátai vannak a normálisabbak elfogadják a tényt,hogy párja van.Viszont elég sokszor vannak olyan lányok a baráti köréből akik mindennek elhordanak hátha hatásos lesz.Ezekhez a lányokhoz nincs soha egy rossz szavam se de ők mégis valamiért fújnak rám.Szerintem nem azért mert szerelmesek a páromba hiszen mindenki pont az én páromba nem lehet szerelmes sokkal inkább szerintem azért mert ezeknek a lányoknak nincs pasijuk és úgy gondolom,hogy ha ők boldogtalanok akkor más se legyen boldog alapja van ennek a dolognak.Persze az ilyeneket mindig elküldi párom melegebb éghajlatra de mindig akad olyan újra és újra akinek nem tetszik az,hogy együtt vagyunk.Azt se mondhatják,hogy én féltékeny vagyok rájuk és nem engedem,hogy a párom barátkozzon lányokkal mivel rajtuk kívül vannak normális lány barátai is akiket én is kedvelek.Nem értem miért kell piszkálni a kapcsolatunkat.Szerintetek is csak féltékenységről lehet szó?
2017. okt. 27. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogadnak be a falkába
2017. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van, amelyik szerelmes belé, a többiek meg "védik", ezért akarnak kiutálni.
2017. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztosan van olyan aki szerelmes belé de a párom engem választott erről meg nem tehetek ott volt nekik az alkalom nem éltek vele nem tudom őket sajnálni mi boldogak vagyunk ketten.:)
2017. okt. 27. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
'Barátai'. Tessék?
2017. okt. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!