Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek és hagyjam itt több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek és hagyjam itt több mint 2 hétre? :S

Figyelt kérdés

Nyáron mennék egyik bnőmhöz kb 18 napra, aki külföldön lakik és hát tavaly is voltam 6 napot jó volt de nekem 1-1,5 hét simán elég lenne. Kicsit unalmas, de amúgy meg rendes. Van barátom és nem szeretném ha ennyi ideig távol lennénk egymástól. Még ezenkivűl megyek 1 hétre családdal is szóval szinte a fél nyarat tölthetném vele.

A baj annyi, h szüleim vinnének a bnőmhöz és csak abban az idöpontbantudnak vinni és a bnömékkel jönnék vissza. vONAT MEG DRÁGA ÉS KICSIT TARTOK IS H EGYEDÜL VONATTAL MENJEK. (HA VONATTAL MENNÉK AKKOR ANNYIT MARADNÉK AMENNYIT ÉN AKAROK)

18/l 5 HNAPJA VAGYUNKEGYÜTT


2010. máj. 30. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
NE MENJ
2010. máj. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kérlek indokoljatok is :)
2010. máj. 30. 12:45
 3/13 anonim ***** válasza:

Mitől félsz attól hogy megcsal?

Mert akkor tuti nem szeret.

2010. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem több mint 2 hét nem a világ vége. én is elmentem tavaly is a kéthetes nyaralásra Svájcba. és még sokkal jobb volt utána látni a barátomat, mert hiányzott, és alig tudtunk beszélni.
2010. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Szeret tudom csak én vagyok paranoiás:(

és emellett hiányozni fog 18 napon keresztül

2010. máj. 30. 12:47
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi :) igen utánna jobb látni :) csak félek h megcsal, bár nem is bulizós fajta és már mondta mikor így komolyabban beszélgettünk h soha nem tenné meg, de roosz tulajdonságom a féltékenység... arra fogok gondolni h unatkozni fog és ki tudja mit csinál:(
2010. máj. 30. 12:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem elmehetsz,minden nap tudtok beszélni telefonon,és hipp-hopp elröppenik az a 18 nap. Ha szeret,akkor nem fog megcsalni,ebben biztos lehetsz.
2010. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ennyi idő még semmi ,szerintem menj el

én a bnőd helyében kva pipa lennék h egy pasi miatt lemondanád!!!

azért mert van párod még a barátaiddal is kell törödni

2010. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Úgy érzem fiatalka vagy még:) menj és ne hanyagold a barátaidat csak mert van barátod...meglátod majd pár év múlva az a másfél hét semmi perc alatt elröppen:)


Amúgy meg ha nem bízol a barátodban és azért akarsz vele lenni, nem elmenni, akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak, egy kapcsolat alapja a bizalom...


tudod, én minden második héten látom a páromat jobb esetben, most másfél hónap múlva:-S de fel sem merül bennem a megcsalás ténye, jobban bízom benne mint saját magamban, és ezt értsd jól:)


fel a fejjel, jó nyaralást

2010. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyelj már, akkor gondolkozzunk hosszú távon, tegyük fel, hogy 2 éve vagytok együtt. Akkor te két évig nem is jársz sehova? :O Azért legyen életed.
2010. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!