Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvert, gyerekeim vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert, gyerekeim vannak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom megvert.Elég durván.A kezei nyomai a nyakamon és a harapás nyoma az arcomon...

Tudom hogy el kell hagynom nem is szándékozom örökre vele maradni.

De addig is amig összeszedem magam anyagilag és biztositom hogy a gyerekeim velem lehessenek (nem közös gyerekek)

addig is mit tegyek? Hogyan tovább? Hogy viseljem el ezt a helyzetet? Hogy tegyek ugy addig is mintha minden rendbe lenne?

Honapok kellenek talán tavaszra... mire annyira összeszedem magam,magunk hogy elmehessünk innen :( Nem tudom hogy lehet az ilyesmit elviselni. Családom sajnos nincs. Egy 80 éves nagyanyám van és a gyerekeim. Nagyanyám segit amiben tud de hozzá nem költözhetünk,szüleim már rég nem élnek,testvéreim nincsenek. Állást kell találnom és pénzt gyűjtenem hogy elmehessünk innen de nem tudom hogy addig is hogy viselkedjek mit hogyan tegyek hogy ne legyen addig se több verés.

Nagyon félek :'( Kérem aki tud adjon valami használhato tanácsot.

Köszönöm előre is!



#gyerekek vannak
2017. okt. 29. 15:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kórház, amíg látszanak a nyomok és azonnal látlelet!!!
2017. okt. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Vannak anya otthonok, ahol ilyen helyzetben lévő nőket fogadnak be :(

Ott össze szedheted magad és vigyáznak is rád.

2017. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem várnék tavaszig,inkább anyaotthonba mennék.
2017. okt. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Ez egy valos kérdés
2017. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%

Egy csepp rosszindulat nélkül mondom, soha de soha nem fogom megérteni azokat a nőket, pláne gyermekes anyákat, akik akár csak egy napot is tudnak egy ilyen emberrel együtt lenni. Legalább a gyerekekre gondolnál...

Vagy megvárod, míg tavaszig kicsit őket is meglegyinti, aztán majd lépsz?

2017. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el korházba hogy készüljön róla lelet hogy megvert, később fontos lesz tárgyalási vagy bármilyen jogi vitában.
2017. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Itt az anyaotthonba várolista van.Nem kerülünk be azonnal oda se... :( már gondoltam erre is és kérdezőskődtem ott lakóktól onnan tudom ezt is.
2017. okt. 29. 15:51
 8/39 anonim ***** válasza:
41%

Miért nem dolgozol?

Ha most kezdesz el munkát keresni, abból nem lesz egyhamar költözés.

Te több gyerekkel eltartatod magad valakivel?

Nem csoda, ha a "jószágának" tekint, akit elverhet amikor akar.

Amúgy miért kaptad a verést?

2017. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Továbbá vegyél önvédelmi gázsprayt hogy letudd állítani a következő kirohanását és hívni a rendőrököt.
2017. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem azért gondoltam rá hogy amig összeszedjük magunkat maradnunk kellene mert nem gondolnék a gyerekekre.de az utcára se vihetem őket! :( és mivel jelenleg nincs hová menni pénzem sincs rá igy ezért nem tudom mit tegyek nem azért mert igy ebben a kapcsolatban akarnék maradni. igy semmiképp de pénz és másik lakhely nélkül fogalmam sincs mit tehetnék :(
2017. okt. 29. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!