Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy pasi idot ker mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy pasi idot ker mert berezelt, akkor az a kapcsolat veget jelenti automatikusan?

Figyelt kérdés
Egyalatan egy tokeletes kapcsolatban, amikor almaitok nojet talaltatok meg mindenben passzoltok egymashoz dul a szerelem jol megvagytok egyszer csak behuzzatok a feket es nektek ido kell. Mert berezeltetek...mitol? Miert??
2017. okt. 30. 06:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9 Azzal teljesen egyet értek, hogy a hosszú távú elköteleződés racionális döntés. Legalábbis annak kéne lennie. De azt nem tudon elfogadni, ha kizárnak ebből a döntésből. Az egyedül gondolkodással az a bajom, hogy a másik fél nem tudja kifejteni az álláspontját. Csak a saját gondolataidba lovallod bele magad, és ez tévútra vihet. Kicsit olyan ez, mintha a bíróság úgy hozna ítéletet, hogy valamelyik fél egyáltalán nem lehet jelen a tárgyaláson.
2017. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló vagyok.


Őszintén örülök, hogy túljutottál rajta! :)

2017. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem is tehetek mast. A tegnap este parades volt. Kb 20 percet toltott mely hallgatass es azzal hogy elmondja mennyire szeret egyedul lenni, es most hogy velem van nem tudja mi legyen. Majd levegoznom kell kimegyek indokkal szepen koszones nelkul lelepett XD
2017. nov. 1. 11:21
 14/17 anonim ***** válasza:

Exem két és fél éve időt kér :D


Hát gondolkodhat, én mindenesetre összeköltöztem azzal a férfival, akivel az életemet tervezem leélni :)

2017. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

9-es, akkor mondja azt, hogy figyu, gondolkozok - bár miért várnék arra, hogy ő nagy kegyesen eldöntse, akar-e tőlem bármit is.

Szóval nekem ez az időkérős, gondolkodós duma azonnali szakítást jelent.

Ne húzza az időmet, ne játsszon velem és ne nézzen hülyének.

2017. nov. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nekem azzal semmi bajom, ha az ember alaposan átgondolja, hogy mit szeretne az élettől és azt kivel szeretné megélni. De így eltűnni egyik napról a másikra, kimondva azt, hogy berezelt, MITŐL?

Aztán megjelenni durván fél órára beszélni a semmiről, nem mondani semmi konkrétumot aztán így lelépni.... ultra gáz.

2017. nov. 1. 17:45
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát ez egy tahó volt, nem kicsit, nagyon...

Sajnálom!! Lehet most rossz, de gondolj bele, jobb így, ez egy teljesen komolytalan ember...

2017. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!