Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezt hogy viselneketek el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt hogy viselneketek el? Hogy adnatok tudtara hogy vegre hagyja ezt abba? De ugy hogy vegre felfogja.

Figyelt kérdés

Osszejottem egy ferfival anno. Minden rendben ment, de aztan eszrevettem hogy megszallottan, maniakusan csung rajtam. Kepeket kert, nem is akarmennyit, kovetelte oket, de nem tudom minek. Ha mondtam neki hogy megyek aludni nem engedett, hogy ne hagyjam ott, pedig hulla faradt voltam mar. Mar beszeltem vele errol, es vege is lett koztunk mindennek, mert fojto erzes volt.

Most megint elkezdtunk beszelgetni, es mondtam neki hogy nem lenne jo ha ujra kezdenenk. Egyreszt nem hiszem hogy megvaltozott volna, masreszt itt is a bizonyitek ra hogy nekem van igazam: meg csak nem is vagyunk egyutt, de kepeket ker (persze kovetelozo hangnemben), mondta hogy mennyit valtoztam stb. most is megakarta mondani hogy mit csinaljak. Tobbszor probaltam vele szepen beszelni, de ahogy latom neki all foljebb es komolyan se vesz.

Kerdem en, egy ilyen ferfi tenyleg szerelmes lenne, vagy csak tenyleg valami problema van a fejeben es csak megszallottan birtokolni akar? 27 eves ferfi.

En nem akarok tole semmit, de eloszor arra gondoltam hogy tarthatjuk a kapcsolatot, de hiaba csak beszelgetunk, egyszeruen megfojt. (a szakitas utan se volt rossz a kapcsolatunk, egyszer osszevesztunk de annak mas oka volt.)



2017. júl. 7. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Unatkozol?
2017. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Letiltod a fenébe mindenhol (mobilon is), és nem játszadozod ezt a dedos küldj képet, de nem, de igen, de nemet
2017. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem...
2017. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez kicsit furcsa, de azonkívűl hogy szakits meg vele minden kapcsolatot mást nem tudok tanácsolni. Ha mindenképpen akarod vele tartani a kapcsolatot, akkor csináld azt hogy amikor képet kér akkor hagyd figyelmenkívűl a kérését, sehogy se reagálj
2017. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszelős a pali, tiltsd le.
2017. júl. 8. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
MI az, hogy nem engedett? Kikapcsolod a géped oszt elmész aludni. Édes Istenem, ez miért probléma? Nem válaszolok neki, nem olvasom el amit ír és kész.
2017. júl. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes, csak beteg. Mi a fenének mentél bele beszélgetésbe? Tiltani kell oszt kész.
2017. júl. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Remekül összeilletek.

Téged ez vonz, ez a beteges birtoklási vágy. Ez a huzavona. Ilyenkor el vagy szállva magadtól, hogy mennyire odavan érted, és dagad a májad.


Ha nem így lenne, akkor már letiltottad volna a faxba.

Jól értem, hogy csak képen láttátok egymást, csak online tartjátok a kapcsolatot, és te szakításról meg kapcsolatról beszélsz?!

Most pedig meg akarod változtatni.


Én ezekhez túl öreg vagyok! Amikor én voltam tini, még a grundon futottunk össze, délutánonként elmentünk fagyizni, vagy kosaraztunk, és az első komoly randi és az első csók után mondtuk azt, hogy hivatalosan járunk.

2017. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!