Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánt, hogy csak olyankor szexelünk, ha a párom kezdeményez?

Figyelt kérdés

A párom mindig olyankor akar szexelni, amikor olyan dolgok miatt nincs kedvem, hogy például beteg vagyok és alig kapok levegőt, vagy pl tegnap 12 óráztam és alig vártam, hogy hazaérjek, fürdés után még meztelenül kerestem a szekrényben egy piszamát és amíg ott hajlongtam, egyszerűen elkapott és már csinálta is. Ilyenkor rosszul esik, hogy egyrészt fáj, mert nem vagyok felizgulva, másrészt lelkileg is rossz érzés...

Amikor én kezdeményezek, vagy spontáén rámásznék, vagy veszek direkt szexi fehérneműt és megpróbálom elcsábítani, akkor mindig leráz valahogy. Mondtam neki, és el is ismerte, hogy tényleg csak akkor akarja csinálni, amikor ő akarja és csak nevetve mondja, hogy ő ilyen.


2017. okt. 31. 10:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem te is mondhattad volna nevetve,hogy "hát akkor nem bacol kisbarátom".


Ezt félretéve: Nézd,ez a férfi csak magával és az ő örömeivel törődik. Egyrészt,mert csak akkor hajlandó,amikor ő akar (kvázi neked igényeid sem lehetnak affelé,hogy mikor akarod) másrészt fájdalmat okoz. Nem akarlak megbántani,de egy ilyen emberrel egészséges szexuális éeted sosem lesz. Nálam ez nemcsak,hogy megbántana,de szakítóindok lenne. Aki az én bildogságomra nem figyel,az nem szeret,csak használ.

2017. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Engem ebbol az egeszbol leginkabb az bantana, hogy a sajat parom rendszeresen megeroszakol. Nemhogy meg azon toprengjek, hogy hogyan lehetne jobb a szexualis eletunk...
2017. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves a párod hogy érzelem nélküli üritésre használ?
2017. okt. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Te tiszta bolond vagy, az első ilyen után rettegnék tőle. Ez valami erőszak fétis lesz nála.
2017. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez egyáltalán nem normális. Nem is értem, hogy miért nem egyértelmű ez a számodra. Ha jó szexuális életet szeretnél, akkor keress mást, mert ezzel az emberrel soha nem lesz az.
2017. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Hát hallod engem is bántana, ha a “párom” azt kamuzná (valszeg magának is), hogy szeret, miközben ez nyilvánvalóan nem igaz, hiszen nem csak szimplán xarik rám, hanem még szándékosan fájdalmat is okoz, ráadásul a lehető legaljasabb módon; szexuálisan...

A 43%-osnak meg kívánom, hogy a párja egyszer csak úgy meglepiből dugjon fel neki egy műbránert szárazon, remélem akkor is vigyorogni fog. Fhaszfej.

2017. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. Csak a saját "örömével" törődőik... Beszéljétek ezt meg rendesen, kulturált keretek között, ha ez nem megy és/vagy nem változik semmi, akkor vegyél érzékeny búcsút tőle :(


Sorry.

2017. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Miért nincs a mai nőknek tartása?
2017. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Amiért a "tegnapiaknak" sem volt. Reménykedjünk és tegyünk azért, hogy a holnapiaknak lesz és kérdés és kétely nélkül kihajítják az ilyen alakokat az első alkalommal.

És talán majd a holnapi férfiaknak is lesz tartásuk.

2017. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ez jogosan bánt téged.

A párod random bedugja neked, amikor neki jó? Ez nagyon gáz. Többen is írták, hogy ez valójában nemi erőszak. Hiszen úgy közösül veled, hogy te nem akarod, neked fáj, neked kellemetlen, rossz érzés lelkileg.

Ez nagyon rossz.

Hagyd el. Ő ilyen? Igen? Arra izgul, hogy megerőszakol? Ez nagyon nem így működik!

2017. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!