Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok kioktatna és azt mondaná, hogy semmit nem értetek el az életben?

Figyelt kérdés

Ma is 40 percen át kioktatott, mint a középiskolában az osztályfőnök az osztályát. Nem csinálok semmit, nem értem el semmit az életben, nem törekszem és álomvilagban élek ami a közösségi médián alapszik (facebook, instagram). Míg ő mennyit törekedett és hányszor fogott padlót, de mégis folytatja. Szerinte én csak sírok és a tehetetlenségem a depresszióra fogom. Az igazság az, hogy beteg idős családtagom ápolom 20 éves korom óta. Az eltelt évek és az ápolás nehézségei a depresszióig sodortak. Anyagilag sem állunk olyan jól, mint ők. Az igazság hogy az anyagi határaim korlátozzák a lehetőségeim.

A legrosszabb, hogy kioktat miközben ő mindent a szülei pénzéből ért el, nehézségek nélkül (betegápolás).


2017. okt. 31. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nalunk a vplt parommal volt ilyen, mi akkor met sulisok voltunk(akkor kezdunk rendesen dolgozni, mig egyutt voltunk). Egyszeruen en buta voltam es elhittem neki, hogy belolem semmi es senki se lesz, orok eletemre egy gyari melos leszek, elmebetegnek nyilvanitott es a többi. Szóval ha nem erti meg a sajat eleted es meg bele is ugat (ahogy olvasom van eleg bajod nélküle is) akkor ne legy buta, mint en voltam! Szakits ha nem tudjatok ezt megbeszelni!! Tonkre tehet egy par evre egy ilyen megezo "tars"....
2017. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%
Elgondolkodnék azon, hogy bár keményen fogalmazott, van igazság a szavaiban, továbbá elhagynám, és majd akkor keresnék párt magamnak, amikor rendberaktam magam lelkileg, mentálisan, anyagilag. Üres tányérból nehéz bárkit megkínálni.
2017. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Megmondanàm neki,hogy a szülei nélkül szart se értvolna el és kidobnàm mint macskàt szarni.

Micsoda " férfi" ...

2017. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék? Elgondolkodnék. Magamon, a páromon, a kapcsolatunkon. Nem tudom persze, hogy mennyire van igaza neki, vagy neked, de ha jól megnézed " kívülről" az egészet, érdekes dolgokat láthatsz meg... tapasztalat.
2017. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Végighallgatmáj nem sőrnék bele a savába. Anikór csend ül és nincs több mondóka, leküldeném sőrért és meccset néznék. És este megdugnám, hogy megnyugodjon.
2017. okt. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Figyelj, én megmondanám neki, hogy anyja pénzén ne verje a nyálát, mert szánalmas, egyúttal eltakarodhat, mert nincs szükségem rá.
2017. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!