Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindenre tud időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenre tud időt szakítani csak rám nem vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Mint kívülállók, ti mit gondoltok?


Párom dolgozik 8 órában, de elég sokat túlórázik, mert neki nagyon fontos az a plusz pénz (amúgy se keres keveset, a dupláját keresi annak, mint amit én kerestem folyamatos 12 órában. Nekem most nincs munkám, mert azt nem bírtam ép ésszel és még nincs új.) A lényeg a lényeg már emiatt is nagyon keveset tudnánk együtt lenni, de ehhez még hozzájárul hogy neki mindig rengeteg dolga van otthon. A mamájával és az apjával él illetve az apja tesójáékkal, de szerintem ő végzi a legtöbbet a ház körüli munkákból. Ezen kívül van 3-4 haverja akikkel összejár külön-külön inni, mert egymást nem bírják. Így nagyon keveset tudunk együtt lenni és ez megvisel. Főleg az exem után, aki mindig úgy osztotta be az idejét hogy rám gondolt először. (Csak sajnos ott voltak más téren elég komoly gondok amik miatt nem működött.)

Most hogy itt van november 1. azt hittem hogy majd szervezünk együtt egy egész napos kirándulást, nagyon régen voltunk utoljára. Ráadásul egész múlt héten negyed órát tudtunk találkozni egy nap és a beosztása miatt a jövő hét is ilyen lesz. A mostani olyan, ami egy kicsit lazább, eddig a 2 napból az egyiken találkoztunk háromnegyed órára és a hétvégén is alig láttam.

Most pedig közölte, hogy nov. 1. délelőtt otthon fog dolgozni, délután meg a haverjával megy inni. Tudom hogy szüksége van neki is hogy kikapcsolódjon, és nem az a bajom hogy a haverjával is akar találkozni, csak az esik rosszul hogy nem is arra gondolt először hogy velem legyen ennyi külön töltött idő után.


Mi a véleményetek a konkrét esetről?


2017. okt. 31. 21:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Üljetek le és beszéljétek át ezt az egészet. Azért ez fura hogy rád jószerivel nem nagyon szakít időt.
2017. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rosszul esne. Beszéld meg vele!
2017. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
mindenki fontosabb mint te,tehát nemigazán jó veled,ezért mást csinál.
2017. okt. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, ennél több időt töltök azzal, akire haragszom. Amit vázoltál, még egy gyors szex sem fér bele. Ezek szerint, szeretkezősről, max álmodhatsz.
2017. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Annyiszor, annyiszor előfordult már ilyen! Mindig mondtam neki olyankor mi bajom, most is mondtam, de már kívülről fújom a válaszát: neki annyi dolga van és sosincs ideje semmire! Ugyanezt elmondja százsszor esetleg más szavakkal.

Szex kb. heti 1-2 alkalommal van, amikor besötétedik akkor már többyire ráér kivéve ha nagyon álmos és/vagy másnap korán kel.

Kb fél éve vagyunk együtt.

2017. okt. 31. 21:54
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl, ennek a kapcsolatnak így konkrétan semmi értelme. Hetente negyed meg 3/4 órát vagytok együtt, és minden és mindenki előbbre való nálad? Ne haragudj, de ez nem kapcsolat, ez egy nagy büdös fostenger.

Beszélj vele erről, hogy miért nem akar veled érdemi időt tölteni, akar-e változtatni ezen, vagy szétválnak útjaitok.

2017. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
De mit beszéljen meg? A kérdező már elmondta a pasinak, hogy nem jó ez így. A pasi meg ugyanúgy tojik rá. Itt már nem beszélgetni kell, hanem szakítani.
2017. okt. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a pàrod nem szeret ùgy ahogy te őt.Ha szeretünk valakit mindenkèpp szakìtunk rà időt olyan nincs hogy sok a dolgom akkor miert kelett neki kapcsolat?Ja ès a barataira meg van ideje ne dőlj be neki itt valami gondok vannak.
2017. nov. 1. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hogy kommunikálod. Lehet hatékonyabban is beszélni a másikkal. Az a baj a kérdezővel, hohy szerintem simán hagyja magát lerázni. Elmodja mi a baja, de lazán megeteti a srác a kifogásaival, így persze nem változik semmi. Határozottabban ki kell állni magunkért.

Mondjuk ezért a kapcsolatért tényleg nem érdemes gebedni, el kell engedni.

2017. nov. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Hiába a sok dolog, mindent meg lehet oldani. Eleve alapvető dolognak kéne lennie, hogy a párom és a barátaim ismerik egymást, jól elvannak együtt. Néha simán elmehetnél velük iszogatni. A ház körüli munkákban megint csak be tudnál neki segíteni, tudnátok együtt csinálni, nem is rossz közös program és hamarabb végeztek, több idő jut egymásra. Mindent meg lehet oldani ha valaki akarja. Régen rossz, ha csak a párommal kettesben töltött idő és a külön töltött idő létezik és nincs metszéspont a kettő között.
2017. nov. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!