Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mindenre tud időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mindenre tud időt szakítani csak rám nem vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Mint kívülállók, ti mit gondoltok?


Párom dolgozik 8 órában, de elég sokat túlórázik, mert neki nagyon fontos az a plusz pénz (amúgy se keres keveset, a dupláját keresi annak, mint amit én kerestem folyamatos 12 órában. Nekem most nincs munkám, mert azt nem bírtam ép ésszel és még nincs új.) A lényeg a lényeg már emiatt is nagyon keveset tudnánk együtt lenni, de ehhez még hozzájárul hogy neki mindig rengeteg dolga van otthon. A mamájával és az apjával él illetve az apja tesójáékkal, de szerintem ő végzi a legtöbbet a ház körüli munkákból. Ezen kívül van 3-4 haverja akikkel összejár külön-külön inni, mert egymást nem bírják. Így nagyon keveset tudunk együtt lenni és ez megvisel. Főleg az exem után, aki mindig úgy osztotta be az idejét hogy rám gondolt először. (Csak sajnos ott voltak más téren elég komoly gondok amik miatt nem működött.)

Most hogy itt van november 1. azt hittem hogy majd szervezünk együtt egy egész napos kirándulást, nagyon régen voltunk utoljára. Ráadásul egész múlt héten negyed órát tudtunk találkozni egy nap és a beosztása miatt a jövő hét is ilyen lesz. A mostani olyan, ami egy kicsit lazább, eddig a 2 napból az egyiken találkoztunk háromnegyed órára és a hétvégén is alig láttam.

Most pedig közölte, hogy nov. 1. délelőtt otthon fog dolgozni, délután meg a haverjával megy inni. Tudom hogy szüksége van neki is hogy kikapcsolódjon, és nem az a bajom hogy a haverjával is akar találkozni, csak az esik rosszul hogy nem is arra gondolt először hogy velem legyen ennyi külön töltött idő után.


Mi a véleményetek a konkrét esetről?


2017. okt. 31. 21:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Voltam már a barátaival is, egy kivételével mindegyiküket ismerem, de nem lóghatok folyton velük. Amúgy is gáz az a szitu amikor valakinek párja lesz és onnantól kezdve csak együtt lehet velük lenni, én ezt megértem.


Náluk is voltam már segíteni, de ha ott vagyok akkor szerintem háromszor annyi időbe telik befejezni. Legalábbis amikor kocsit mostunk 2 délutánba telt mert folyton hívott hogy üljünk félre, és órákig elbeszélgettünk közben a családjával ahelyett hogy pikk pakk befejeztük volna. Persze lehet hogy nélkülem is ezt csinálja azért nem ér rá soha ezt nem tudom.


És nem hiszitek el de tényleg mindig mondom neki, hogy mi esik rosszul, hogy tudom kevés ideje van de akkor miért nem rám gondol ha van egy szabadnapja??? Erre félrebeszél mellettem és elkezdi részletezni miért is nincs ideje. Mintha nem is értené amit mondok. Az elején még türelmes voltam vele (nem egy észlény sajnos, még ha ezért le is szóltok hogy ilyet mondok rá) de tegnap úgy kihozott ezzel a sodromból hogy kiabáltam is vele. De nem jutottunk semmire!


Amúgy 5-10 percre lakunk egymástól, csak hogy még "viccesebb" legyen a helyzet.

2017. nov. 1. 09:52
 12/22 A kérdező kommentje:
Olyan korlátolt a gondolkodása, azt hiszem ezt akartam kifejezni az előző kommentemben.
2017. nov. 1. 10:00
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem is igazán szeret, különben szakítana rád több odőt. Engedd útjára és kész. Nem érdemes időt vesztegetni rá. Majd lesz más akinek tényleg fontos vagy.
2017. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
5-10 percre laktok egymástól? :O Szakìts vele azonnal, nem szeret ő téged! Este sem megy át hogy legalább együtt aludjatok?
2017. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk egymással aludni, mert kicsi az ő ágya és az enyém is mindkettőnknek. Ráadásul nálunk mindig itthon vannak és rosszul elszigetelt a szobám a nappalitól ahol mindig mozgás van. Úgyhogy az jó darabig sztornó.
2017. nov. 1. 17:35
 16/22 anonim ***** válasza:
30%
Ezek annyira gagyi kifogások... Miből tart venni egy nagyobb ágyat akkor az ő szobájába? Ahogy azt is kétlem hogy éjszaka akkora mozgás lenne a nappalitokban. Na mindegy ennek így semmi értelme. Mindenre van kifogás, de a megoldáson meg sem próbáltok dolgozni.
2017. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy egyikünknek sincs palota méretű szobája, amiben elfér egy nagyobb ágy... Én pedig a nagyszüleimmel élek, akik időskorukból adódóan rossz alvók!

Könnyű legagyizni amit írok, ha azt se tudod mi áll mögötte! És a kérdésem sem az együttalvásról szólt!

2017. nov. 1. 18:57
 18/22 A kérdező kommentje:
Ja, hogy te voltál a 10-es válaszoló... Akkor nem is érdekel a véleményed, mert már ott is haszontalan dolgokat írtál amikre írhattam a gagyi kifogásaim, de ha a te legjobb barátod/barátnőd párja lenne mindig a nyakatokon sírna a szád :D
2017. nov. 1. 19:00
 19/22 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm. Megfontolom a válaszokat és meglátom mit lépjek.
2017. nov. 1. 19:01
 20/22 anonim ***** válasza:
30%
Pedig 10-es jó tanácsokat írt. Az már más kérdés, hogy nálatok egyik sem működik. Kérdező, nekem kezd az az érzésem lenni, hogy nem is akarod igazán megoldani a párkapcsolati problèmádat. Te szakítani akarsz. Hát tedd meg! Tényleg minden konkrét javaslatra megmagyarázod, hogy miért nem lehetséges. Ahelyett, hogy a megoldáson gondolkodnál. Te már nem akarod ezt a kapcsolatot.
2017. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!