Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl az exeimen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete Meggy kérdése:

Hogyan lépjek túl az exeimen?

Figyelt kérdés

Egyik után sem vágyom, sosem mennék vissza hozzájuk. Az a baj, hogy miattuk képtelen vagyok nyitni az új párom felé, aki szerelmes belém, mindent megtesz értem, a tenyerén hordoz. Szerette volna, ha ez kölcsönös, de én nem bírom ezt megadni neki, egyszerűen rettegek tőle, hogy átver. Hogy egyszer majd amikor már tényleg mindent odaadtam neki, közli, hogy nem is kellek neki, mekkora hülye vagyok, hogy hittem. Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, de külföldön dolgozik, szóval személyesen csak 1 hónapot töltöttünk el.

Korainak érzem, hogy én is odategyem magam, de ő meg már igényli, és ezen nagyon csúnyán összevesztünk.

Mindenki rávilágított már, mi a baj: nem tudok túllépni a múlton, és azonnal pánikba esem, ha egy picit is hasonló dolog történik, emiatt nem tudom élvezni a jelent.

Mit csináljak? Hogyan dolgozzam fel? Hogyan higgyem el, hogy ő nem fog bántani?



2017. nov. 1. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más. Az hogy több exed is összetörte a szived, egyáltalán nem garancia arra hogy ő is összefogja. Ő nem ugyanaz mint közülük bármelyik. Ő más, meg kell adnod az esélyt magatoknak.

Mondjuk kérdés mit ért azon hogy te is tedd oda magad... Ok, hogy egy kapcsolaton mindig dolgozni kell, de egy hónap után azért még szoktak menni a dolgok. Vagy mire érti? Hogy pl te is keresd? Mert akkor igaza van... De ha arra gondol hogy tervezzetek együtt az tényleig korai picit.

A harmadik pedig az hogy nem kell olyan véresen komolyan venni. Élvezd hogy együtt vagytok, de ennyi idő után még ne éld bele magad semmibe. Sőt teljesen talán később se. Nem szabad mindent egy másik emberre építeni, mert ha elveszted akkor valóban semmid nem marad. Úgy kell élni, hogy ha úgy hozza a sors, egyedül is boldog tudj lenni

2017. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kicsit részletesebben is leírhatnád :)

Mi az a pánik és mit nem tudsz megadni neki?

29n

Akár privibe is írhatod

2017. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon szánalmas vagy ne haragudj. Hagyd szegény fiút és keress fel egy pszichiátert aki kikezel ha még van számodra remény. Pont az ilyen lányok miatt van ezen az oldalon is ennyi keresű férfi. Ez az ember nálad sokkal jobbat érdemel! 34f
2017. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Lehetne savanyú szőlő is a neved kérdező ;))

Nem tudjuk hány éves vagy, meddig voltál együtt az exeiddel, miért szakítottatok, mivel aláztak meg,etc... Ezeket tisztázd mert így értelmes választ senki sem ad.



Üdvözlettel

2017. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember másként tud túllépni.


Van akinek csak idő kell, van akinek akár pszichológus, van aki kutyaharapást szőrivel, van aki lelkizik ezer évig.



Nem tudhatjuk, hogy neked mi jön be

2017. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Erről már lekéstél. Nem szeretnek a férfiak párterapeutát játszani pláne távkapcsolatban amikor neki helyben sokkal több lehetősége van egy lelkileg,agyilag ép lányt találni. Ne lepődj meg azon ha dob, mert téged már felemésztett az önsajnálat, és azon se ha már most több csajt is fűz "helyben" mert nem vagy túl jó parti ezekkel a tulajdonságokkal
2017. nov. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

1. hagyd ott!

2. keress fel pszichiátert

3. MIUTÁN rendbe jöttél, kezdj bele bármiféle kapcsolatba


Semelyik ember - pláne a társad - nem arra való, hogy a terapeutád legyen.

2017. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként épp távkapcsolatban nem szabad ez a uxus, hogy te s.zarsz a kapcsolatba, meg hol ignorálod, hol normálisan viselkedsz vele.

Bármi baj van, nem tudjátok megbeszélni normálisan.


De még pár ilyen, és magától fog kidobni - csak az a baj, hogy a TE nyomorod miatt tönkreteszel egy MÁSIK embert is.

2017. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom figyelmedbe az első pár sort.

Tuti skizofrén vagy.

100%-ra rád illik. Keresd fel a legközelebbi pszichiátert, hogy KIKEZELJEN mert mások életét NE TEDD TÖNKRE!

És mivel ez genetikailag öröklődik, ne nagyon legyen saját gyártású gyermek...

2017. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jól leteremtettétek a kérdezőt.

sikerült megbeszélni?

2017. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!