Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos dilemma ez a részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos dilemma ez a részemről az összeköltözésünk előtt?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve vagyunk együtt a barátommal, most tervezzük az összeköltözést, mindketten 29 évesek vagyunk. Két problémám van ezzel kapcsolatban, és nem tudom, hogy mikor hozzam elő neki.

Jelenleg egyedül élek, kényelmesen és nyugodtan, de nyilván vágyom arra, hogy többet együtt legyünk vagyis együtt éljünk, ezért költözöm hozzá. Az egyik gond az, hogy ő erős dohányos, gyakran rágyújt a konyhában is (legalább az ajtót becsukja), ha nem akar kimenni az udvarra. Engem meg sem kérdez, hogy zavar-e. Utána sokáig kell szellőztetni, akkor meg nagyon hideg lesz. A másik gond, hogy a kutyáját a hálószobában altatja, ott van a földön a fekhelye. Bár kistestű állat, mégis érzem a masszív kutyaszagot. Ezt sem kérdezte meg, hogy zavar-e vagy sem. Nyugodtan lehetne a másik szobában vagy az előszobában. Mindenképpen megbeszélem ezt vele, csak azt nem tudom, hogy mikorra időzítsem, költözés előtt vagy után.

Köszönök minden véleményt előre is.


2017. nov. 1. 12:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem jogos.


Ha nem tetszik valami, akkor ne költözz hozzá és kész.

2017. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Költözés előtt, egyébként szakítani fogtok.


Ezen nem fog változtatni - a kutyás dolgon legalábbis biztosan nem.

2017. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12

Miből gondolod, hogy nem változtat? 😔

2017. nov. 1. 15:08
 14/19 anonim ***** válasza:

"De együttélésnél figyelembe kell venni a másik felet is."

Ez így van, de neked is figyelembe kell venned őt vagyis a megszokott kis dolgait.

Mindenképpen előtte beszéljetek, ha ezek téged nagyon zavarnak.

2017. nov. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja igen és amit írtak már, a kutya... Ha a szobában altatja, akkor ő családtag, tehát nem fogja kirakni máshova, mert az olyan mintha téged rakna át másik szobába.Nem vagy kutyás, ezt nem érted gondolom, de ez lesz a keményebb menet nem a cigi.
2017. nov. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13.: mert a kutya családtag. Lelkiismeretes ember előbb választja a kutyáját, akiért felelősséggel tartozik, mint bármilyen csajt. Ezt mondjuk megértem akkor is, ha nekem sem elfogadható, hogy a hálóban alszik a kutya
2017. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Tegnap megbeszéltem Vele. Elvileg minden rendben lesz, nincs cigi a lakásban és kutyaszag sem a hálóban.


Valaki írta, hogy én biztos nem vagyok kutyás. De még mennyire, hogy az vagyok. A különbség az, hogy nekem régebben nagytestű házőrző kutyáim voltak, akiket csak télen engedtünk be éjszakára, mert imádtak kint lenni.

A barátom amúgy szerintem gyerekpótléknak (is) használja a kis szobacirkáját.

2017. nov. 2. 12:29
 18/19 anonim ***** válasza:
Majd egy fél év múlva írj már, hogy mi lett, őszintén kíváncsi vagyok :)
2017. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#18

Rendben, hát én is kíváncsi vagyok amúgy:)

2017. nov. 2. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!