Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyannal, akinek nem tetszik az öltözködési stílusa?

Figyelt kérdés

Vagy ha a párotoknak nem tetszene az öltözködésetek, változtatnátok rajta a kedvéért?

A párom állandóan húzza a száját a ruháim miatt. Az elején egyáltalán nem szólt, hogy mi nem tetszik neki rajtam, de körülbelül egy év együttlét után elkezdte majdnem minden ruhadarabomat kritizálni.

Megmondtam neki, hogy ha majd fizeti a ruháimat, akkor azt fogok felhúzni, amit akar. De még én keresem meg a pénzt rá, had döntsem már el, mit veszek magamnak.


2017. nov. 2. 15:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, ha a vetkőzési stílusa bejön.
2017. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha igaza van, akkor átöltöznék. De te nő vagy vagy férfi?
2017. nov. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nő. Mi az, hogy igaza van?
2017. nov. 2. 16:13
 14/20 anonim ***** válasza:
Példákat tudnál írni? Mi nem tetszik neki konkrétan?
2017. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9%

Kérdés, hogy megindokolja-e, hogy miért, vagy csak annyit mond, hogy "fú, ez ocsmány". Pl. indoklásnál ilyet nőként elfogadhatónak tartok:

- a két cucc színe nem passzol egymáshoz

- anyukámhoz/temetésre/színházba megyünk, légyszi ne azt az übermini szoknyát vedd fel a mellvillantós felsővel és neccharisnyával / ne a leggingset vedd fel crop toppal és Air Maxszel

- meg fogsz fázni ebben a topban ilyen időben

- ebben a ruhában nagyobb darabnak látszol

2017. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha jobb érzéke van a divathoz, vagy h mi áll jól.

Nekem is volt h egyik barátom mondta h öltözzek olyan ruhába ami kicsit testhez álló, meg öltözzek ki jpobban hétköznapokban is, mert jól nézek ki, csak vékony vagyok és a kényelmesebb ruhákban nemm látszik az alak.

Először húzgáltam a számat, utána kipróbáltam délutánra is miniszoknya harisnya, és mindenki sokkal segítőkészebb volt...pasik pénzt felváltani parkolórába meg ilyesmi:S

Volt mikor azon balhéztunk, h ne vegyek fel rövid újú garbós felsőt mégha tetszik is a stilusa, buliba vegyek fel olyat ami kevesebb bőrfelülelet takar. Amivel azt érte el, h feélvettem a nagy méretű hipphopp pulcsiját meg basebolsapi é játszottam a nagy laza rnb s . Ki volt akadva, mert neki elegáns elképzelése volt a női öltözködésről. Mostani pasim is volt h beleszólt ne öltözzek olyan kihívóan mint a tinicsajok, de azt elengedtem a fulem mellett, mert csak féltékenykedett, és nem volt az olyan kihívó. Volt h apám szólt bele h meg ne lássa rajtam azt a kígyómintás gatyát...mit mondanak!:DDD Pedig diszkrét minta volt és elegánsan tudtam viselni más cuccokkal.

2017. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem kéne a tróger New Yorkert és társaikat preferálni.

Adjatok ki töb pénzt ruhára, de ne tömegcuccok legyenek, inkább ritkábban vegyetek cuccokat!

2017. nov. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Tudom, milyen az a New Yorker, de szerintem még soha nem voltam bent.

Annyira nem tűnt gáznak. Vagy szerinted mindenkinek Chanel meg Dior cuccokban kellene feszítenie?

2017. nov. 2. 17:11
 19/20 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, szerintem nem jönnék össze olyannal akinek abszolút nem jön be a stílusa. Bár igazából én minden olyan stílusban találok szépet ami kicsit is koherens, de nekem ez hozzátartozik a kisugárzáshoz.

Magamon nem változtatnék jelentősen. A párom szokta néha kérni hogy a meglévő ruháim közül az egyiket vegyem fel, azt ha alkalomhoz illő, felveszem mert a saját ruháimat szeretem. De ha most közölné hogy ne hordjak bő szoknyákat vagy rövidgatyát, elküldeném melegebb éghajlatra.

2017. nov. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hozzátartozik ahhoz, hogy elfogadod a másikat úgy ahogy van. Persze apró dolgokat lehet javasolni, pl ha együtt mentek vásárolni, hogy mi áll jól és mi nem a másiknak, de hogy teljesen beleszóljon, azt nem hagynám.


Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy összejöttem olyan sráccal, akinek az öltözködéséről frászt kaptam. Érdekelt nagyon, érdekes személyiség volt, és jó ember de valami borzalmasan gusztustalanul öltözködött. Próbáltam megváltoztatni, segíteni neki de nem volt rá hajlandó. Végül odáig fajult, hogy szégyelltem vele kimenni az utcára és a családomnak se mutattam be soha. Ezt a hibát soha nem követem el újra, úgy ahogy van tetszenie kell a srácnak.

2017. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!