Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan emberek miért jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberek miért jönnek össze, akik nem is igazán tetszenek egymásnak?

Figyelt kérdés

Itt is azt olvasom szinte mindenkitől, hogy ők pedig megnézik a jobb külsejű pasikat/csajokat, fantáziálnak is róluk. Mintha ez tök normális lenne. Jó, talán 20 év együttélés és 2 gyerek után tényleg normális. De nem friss szerelmeknél.

Nálam ez rossz kapcsolatban fordult elő, amikor nem tetszett annyira az illető, nem vonzódtam hozzá igazán. Nézegetésből és fantáziálgatásból megcsalás lett. Természetesen szégyellem magam miatta.

Amióta a jelenlegi párommal vagyok (5 éve), rá se néztem másra. Tökéletes számomra, nem vágynék senki másra. A mai napig nézegetem, ha alszik, hogy milyen csodálatos :D Elmondása szerint ő is így van velem. Szerintem igazat mond, utcán se szokott megnézni senkit, facebookja és instagramja nincs.

Az egyik legjobb barátnőm fiatalabb korában kicsapongó, ribis életet élt. Pasikon kívül másról alig tudtam vele beszélgetni. Jópár rövidebb kapcsolata volt. Egyszer kifejtette, hogy nem mer alkoholt inni, mert valószínűleg buliban simán megcsalná az akkori pasiját.

Amióta a jelenlegivel van (2 év), megszűnt számára létezni a férfi nem. Észre se vesz senki mást ő sem, más férfi nevét szinte ki se ejtette azóta a szájána.

De még lenne jópár példám erre.

Szerintem ez a normális.

Lehet cáfolni, érdekelnek a vélemények.


2017. nov. 3. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Azt írtad, hogy te is voltál olyan kapcsolatban, ahol nem tetszett a másik. Akkor mi a kérdés? Miért voltál vele? Gondolom kapcsolatfüggőségből.


Én olyan vagyok, mint a lány, akiről írtál, sok kalandom volt, majdnem 2 éven keresztül, majd megtaláltam azt a fiút, aki mellett senki más nem érdekel. Csak sajnos egyelőre messze lakunk egymástól, így nem vagyunk együtt, de remélhetőleg ez 1-2 év múlva változni fog :) Bár én soha nem csalnék meg senkit, épp ezért össze sem jönnék olyannal, aki nem felel meg teljesen az elvárásaimnak és akibe nem vagyok fülig szerelmes.

21L

2017. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legalább a saját hibámból tanultam. Akkoriban azt gondoltam, hogy nem nézek ki elég jól és csak egy bunkó parasztot érdemlek, aki nem törődik velem és még rosszul is néz ki. Nem ez a lényege a kérdésnek. Miután találkoztam olyannal, aki tetszett és normálisan viszonyult hozzám, rögtön otthagytam a rossz választásomat.
2017. nov. 3. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szexkapcsolatról beszélünk, akkor igazad van. De a legtöbb embernél az, hogy kivel öregedne meg független a feszes fenéktől meg a formás mellektől. Ha most kitörölnék az emlékeim, és végigpörgetnék elöttem az ismerőseim, hogy rakjam őket sorrendbe, kb 20 nőt előbbre raknék külső alapján, mint a barátnőmet. De azt semmi nem pótolja, hogy hét év után is már attól boldog vagyok, hogy egy légtérben vagyunk. És az, hogy objektíve tudom, nem ő a legszebb-legformásabb nő a világon nem azt jelenti, hogy "nem is igazán tetszik".
2017. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 “Nem ez a lényege a kérdésnek.” Most mivan? Válaszoltam a kérdésedre, aztán közlöd, hogy nem ez a lényege?😄Pedig szó szerint arra reagáltam, amit kérdeztél. Kapcsolatfüggőség és önértékelési zavar áll minden esetben a kérdésedben említett eset mögött.
2017. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberek tetemes része nem azzal jön össze akivel igazán akarna ,hanem akivel éppen tud és nem utasítja vissza.
2017. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!