Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így egy férfi?

Figyelt kérdés

Hónapokig minden úgy alakul, mint a mesékben.

Fülig szerelmesen randiztok, szeretitek egymást, alig várjátok, hogy találkozzatok. A dolgok szépen történnek egymás után, érzitek, tudjátok, hogy ez olyan, mint álmaitokban, hogy a másik pont az, aki egész idáig vártál. Mindenben passzoltok, minden tökéletes.


Aztán egyszer csak megtorpan. Azt mondja ez neki sok, hogy aludjon ott és hogy találkozzatok minden nap.

Hogy neki idő kell. Hogy túlságosan elkapkodtátok ezt az egészet.

Hogy ő nagyon elvan egyedül, de ha veled van az jó.

Aztán mikor szeretnétek ezt normálisan megbeszélni, akkor valahogy sosem ér rá.

Tetézve, egy helyen dolgoztok, és ő egyik napról a másikra felmond, annak ellenére, hogy hetekkel ezelőtt közösen megbeszéltétek, hogy nem fog.


Mi történik ilyenkor egy pasival?


2017. nov. 3. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Betojt. Nem a legelső eset sajnos a világon...

Attól, hogy neked tökéletesnek tűnt, sajnos nem biztos hogy az volt, én is jártam így...

1 héttel előtte még hosszú hétvégén voltunk, jaj, oda majd biztos vissza kell jönnünk, így ő, eltelt 5 nap, és időt kért, 2 nap múlva szakított.


Sajnos vannak ilyen komolytalan férfiak. Aki tényleg téged várt, téged akar, nem ijed meg az összeköltözéstől, vagy más nagy lépéstől. Ha egyedül lenne, azt normálisan elmondja, mert igen, vannak igényei, de nem és nem akar elveszíteni.


De ez a srác, azt se tudja, mit akar. De leginkább nem akar elköteleződni, "csapdába esni", azért is mondott fel.


Kezdd el őt látni annak, ami, próbáld elhessegetni kicsit a lila ködöt. Ha kerül és nem akarja veled megbeszélni, akkor egy éretlen, beszari alak.

2017. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezt nők is szokták csinálni. Ha már a levegőben van, hogy a kapcsolat megkomolyodhat, akkor rájönnek, hogy nekik igazából egy laza kapcsolat kell, meg vannak fojtva. Megijednek az elköteleződéstől és a megbéklyózástól, ami ezzel járhat. Nem szabad majd ezt, nem szabad majd azt, meg lesz szabva ez is, az is... Ilyenkor sokaknál felvillan egy óriási STOP-tábla. Ezért mondja sok nő, hogy a mai pasik gyáva férgek, de a nőket meg az a vád éri, hogy nem tudják, mit akarnak.
2017. nov. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gondolom, és nem is az utolsó.

De… még ő volt az elején a leginkább oda, hogy legyünk együtt, mert neki én kellek, mert én vagyok álmai nője. Minden klappolt, olyanokat tudtunk beszélni, és olyan lazák voltunk. Én nem vártam el, hogy egyből kérje meg a kezem, meg költözzünk össze…. szerintem ezt ő magának mesélte be.

És az a legnagyobb bajom, hogy ő nem is szakított. Egyszerűen most nem kommunikál, mert ő egyedül szeretne lenni, de szeret velem is, és hiányoztam neki stb.

És az a fura, hogy eddig meg annyira tudta, hogy engem akar? Hogy megálmodta az esküvőnket, és hogy ha két évvel ezelőtt már lépett volna akkor már rég a felesége lennék?Akkor egész eddig ez mi volt???

Mert akkor találkoztunk volna a munkában és látnia kellett volna?

Próbálom…csak mögöttünk a hónapok, az a sok együtt töltött tökéletesnek hitt idő… és nem áll össze a kép..

sosem béklyóztam volna meg… sosem tiltottam neki semmit, Pont nem olyan vagyok, mint az exe..

2017. nov. 3. 11:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod milyen az exe?Hagyj neki időt az a legjobb.
2017. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Te nem az én exemmel jársz? :D Az is teljesen ugyanez volt.


Na várj szal az rendben van hogy ő egyedül van, de kerül téged és te meg szenvedjél, mert neki ez így jó??? :D

Ha tényleg csak kis szabadidőre vágyna, azt normálisan meg tudnátok beszélni, és te is tuti nyugodtan engednéd őt el. De nem, ő játszmázik, nem meri kimondani, hogy inkább lenne egyedül, mert azért kicsit szar az is neki, és jó, hogy téged talomban tarthat...


Szerinted ezt érdemled? Mert szerintem nem. :/

Mondd meg neki hogy beszélnetek kell arról, mi lesz, ha nem akar, szakíts te, ennek így semmi értelme.

Egyébként most hogy leírtam, rájöttem simán lehet hogy annyira puhap.cs hogy szakítani se mer és belőled akarja így kiprovokálni...

2017. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ezt muszáj megbeszélni, nem jó, hogy hanyagolja a kommunikációt. Mondd el neki, hogy nem akarsz rátelepedni, de így hirtelen megszakítani az egészet és téged bizonytalanságban hagyni nem tisztességes - az a fair, ha megbeszélitek, hogy mit akartok ettől a kapcsolattol, és ő sem tart ilyen helyzetben azzal, hogy képtelen dönteni és kommunikálni.
2017. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez csak amolyan beetetês volt .Kell neki a szex igy fűt fàt igér aztàn meg mikor oda kerül a sor hogy komolyodni kellene a kapcsolatnak egy ilyen hülye mondvacsinàlt indokkal lelép .Fel fogok van viszket időnként neki és hàt mivel kell neki ez az akkor hazudik vmit .Ne agyalj rajta sokat könyveld el magadban a dolgot.Nem vesz komolyan .
2017. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Férfiből van*
2017. nov. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Onnan tudom, hogy milyen az ex, hogy rengeteget beszélgettünk akkor amikor még nem volt köztünk semmi, hogy mindketten milyen boldogtalan kapcsolatban élünk és akkor szóba kerültek a párok, a tulajdonságaik stb.

Adjak neki időt… ne is keressem, ne beszéljek vele? Semmi?


Nem tudom…. csak nem :D

Ne tartson talomban… ha nem kellek mondja meg, ha meg tényleg csak levegőre vágyik akkor azt is. Ez így nagyon rossz.

Én már nem fogok semmit sem mondani. Mikor eljött az állítólagos végiggondoltam mit akarok szünet után percekig némán ült, nem tudott mit mondani. Én direkt nem szólaltam meg, vártam, hogy beszéljen…de alig jöttek ki a szavak a száján.

Mondtam neki, hogy én nem akarok erőltetni semmit, magának beszélte be az egész elkapkodtuk, beleugrottunk dolgot. Azt is mondtam neki, hogy ez így nekem nagyon rossz, mert nem tudom mi a helyzet…de még sincs benne annyi, hogy keressen.

Ha csak a szexre kellettem volna, akkor nem tett meg volna annyi mindent. Pl. egy két napos nem láttuk egymást időszak után nem hiszem, hogy elutazott volna odavissza 300 km-t, csak azért, hogy lásson, mert hiányoztam neki és megölelgessen megcsókolgasson.

2017. nov. 3. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szeret, kepbe kerult egy masik no.
2017. nov. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!