Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak, hogy biszexuálisként nem lehetek hűséges a páromhoz?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok,de nekem ez inkább hátrány az életemben. Amikor volt kapcsolatom akkor szembesültem azzal,hogy mennyi mindent "tilos". A lányokhoz is úgy kellett viszonyulnom mint a fiúkhoz. Sosem volt kérdés,hogy bízik-e bennem a barátom(?) Mégis azt éreztem,hogy folyton gyanakvó, figyel engem és féltékenykedés is volt. Lány,fiú esetében is. Ezt nem sokáig bírtam,szakítottunk. Azóta több férfival is randiztam,de nem álltam elő azzal,hogy biszexuális vagyok. Csak annak meséltem el akivel komolyabbra fordult a kapcsolatom. Ilyen volt a következő férfi is. Már együtt voltunk fél éve amikor elmondtam neki,beavattam ebbe,mert elszerettem volna mondani neki,benne jobban bíztam mint bárki másban,azthittem hogy nem csinál ebből ügyet,elfogadja és nem zavarja. Később meg számon lettem kérve,ha tovább maradtam egy barátnőmnél vagy ha valakire rá mosolyogtam,kedves voltam és volt két szép szavam hozzá. Utólag,mindig utólag lett a fejemre olvasva az összes bűnöm.


Mindkét exem azt mondta,hogy nagyon nehéz nekik elfogadniuk,hogy biszexuális vagyok és igen,volt lesbi barátnőm is. Zavarosnak tartották,hogy a nőket is vetély társnak kell tekinteni.


Van egy fiú barátom akivel erről már beszéltem. Elég érdekes volt amit mondott. Azt mondja aki komolyat szeretne tőlem és a monogámiában hisz annak nem az lesz az első gondolata,hogy uh hármasban is csinálhatjuk,hanem akkor esik le neki,hogy sokkal nagyobb az esélye,hogy megcsalom. Ez mekkora badarság már. Semmivel sem nagyobb az esélye!


Ahogy azt sem értem,hogy miért van az,hogy a saját szüleim is azt hajtogatták egy ideig,hogy a biszexuális emberek nem tudnak hűségesek lenni a párjukhoz. Érdekes módon én sosem csaltam meg az aktuális páromat.


Viszont elhatároztam,hogy erről nagyon mélyen kussolok és sosem beszélek az identitásomról senkinek.


Nektek is baj lenne ha párotok biszexuális lenne? Eleve nem kezdenétek ilyen nővel?


2017. nov. 3. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
férfi vagyok én nem gondolom azt, hogy biszexualitás = hűtlenség
2017. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
"Férfiak" szó itt csak a két exemre értendő. Nem àltalanosítani akartam. Bocsi!
2017. nov. 3. 13:55
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Nekem se kéne biszex nő.
2017. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de egyrészt nem gondolom, hogy a szexuális irányultságtól függne a hűségesség, másrészt meg egy nőre soha nem tudnék féltékeny lenni, szóval ha lenne egy biszex csajom, még az sem zavarna, ha mellettem más nőkkel is lefeküdne. Sőt, még izgatná is a fantáziámat a dolog.
2017. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Nem lenne baj. Igazából nem nagyon reagálnék erre semmi különöset csak elfogadnám és kész. Engem egyáltalán nem zavarna és nem is gondolnám, hogy nem tudna hűséges lenni hozzám vagy nagyobb eséllyel csalna meg.
2017. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem jelent ez hűtlenséget, de amikor kapcsolatban vagy egy férfivan, ugye nem hiányzik egy "nő érintése" érzelmileg és/vagy szexuálisan? Mert ha igen, akkor ott mindig lesz egy kis probléma...
2017. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5-ös ennyi! Pontosan ennyit vártam volna a két exemtől. Nem többet nem kevesebbet. Elmondom,nem titok,megérti,elfogadja,megy tovàbb az élet. Semmin nem változtat az,hogy biszexuális vagyok.


Ha engedte volna valamelyik exem,akkor sem szexeltem volna le egy nővel miközben állítólag szeretem a barátomat és hűséges vagyok.

2017. nov. 3. 14:02
 8/12 A kérdező kommentje:

Hatos rá tapintottál a lényegre

A vàlaszom egy határozott NEM!!! Amikor valakivel kapcsolatban vagyok akkor nem érzem,hogy más közelségére lenne szükségem. Semmilyen értelemben. Amikor a barátommal voltam,azért voltam vele,mert őt szerettem,rá volt szükségem. Nem hiányzott egy nő érintése,nem érdekelt más nő (vagy férfi)!

2017. nov. 3. 14:05
 9/12 A kérdező kommentje:
De sajnos az a baj,hogy nagyon nehéz megértetni ezt másokkal,hogy nem fog hiányozni a másik nem érintése vagy az érzelmi kötődés egy nő irányába. És fordítva sem, ha egy nővel lennék párkapcsolatban..voltam,de rövid ideig. Az akkori barátnőm lesbikus volt. Eszméletlen féltékeny volt mindenkire!
2017. nov. 3. 14:08
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyékkel kezdtél, ennyi. Vannak, akik normálisan is tudják ezt kezelni.
2017. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!