Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen velem a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem a barátom?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk egytt barátommal, az elején minden rendben volt köztünk, de mostanában ha átmegyek hozzá akkor általában nem is foglalkozik velem, folyton a barátaival beszél meg játszik valami játékkal. :/

Meg ha megyek hozzá mostanában ki sem jön elém, ami picit rosszul esik. Mondtam neki de csak annyit mondott hogy ne haragudjak, viszont azóta se jött ki elém.

Mostanában pedig olyan hűvösen beszél velem facebookon... :( Ha vele vagyok semmi gond mert cuki meg kedves, de amikor nem akkor alig ír vagy ha ír is akkor is csak pár szót és hamar leráz :(


2017. nov. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Most akkor egyszerre nem foglalkozik veled és cuki meg kedves?

Inkább élőben legyen kedves és ne fb-on, mint fordítva.

2017. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Picit rosszul fogalmaztam >< amikor foglalkozik velem akkor cuki meg kedves, de a nap nagy részében a haverjaival beszélget :(
2017. nov. 4. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

Hisztizz.

31/f

2017. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megunt teged.
2017. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És akkor most mit csináljak? :( Én nagyon szeretem őt, nem akarom elveszíteni :(
2017. nov. 4. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert nem szeret téged igazán.

Ez így fog menni, kevésbé fog szeretni, te pedig szenvedsz.

Ha azt mondod neki szakítotok, akkor könyörögni fog, ígérgeti h megváltozik, egy ideig máshogy viselkedik és minden visszaáll a régi módra.

Ezt ezerszer eljátszották már.

2017. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!