Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú barátom velem él...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú barátom velem él együtt ez elfogadható ha van párom?

Figyelt kérdés

Még nem élek együtt a barátommal.( Decemberben költözünk össze ) Viszont napi szinten találkozunk vagy egymásnál alszunk stb. Az a helyzet állt fenn,hogy a fiú barátom november végéig szeretné magát meghúzni nálam. (Rezsit fizetne stb) Ő a nővérével élt eddig együtt,de onnan most eljött és albérletbe ment ahol nem sokáig bírta és egyéb más okokból (nem ez a lényeg) ott hagyta az albit. Szóval hozzám költözne(költözött) amíg egyenesbe jönnek a dolgai és úgy tudom új munkát is szeretne (amúgy még tanul)

Nekem ezzel semmi gondom nem lenne, de gondoltam azért szólok erről a barátomnak mielőtt végleges döntést hozok. Beszéltünk erről,de nagyon húzta a száját és semmilyen mértékben nem támogatott ebben. Igazából nem kértem a beleegyezését, csak szerettem volna ha tud róla. Úgy hogy 4 napja nálam van már a srác. Jeleztem ezt is a páromnak így utólagosan, miután beköltözött a fiú barátom. Erre MA megjelent a párom a lakásomon váratlanul. Teljesen kikelt magából,először tök higgadt volt,normálisan lehetett vele beszélni és nem volt támadó aztán ilyen buta megjegyzéseket kezdett el tenni ( és saját magát felhergelte). Mert én hirtelen milyen jóban lettem ezzel a sráccal, látott meztelenül?,nem vett véletlen észre,egyáltalán miben flangálok itthon? Biztos valamit akar tőlem a pasas. Kész elmebaj volt ez a beszélgetésünk. Semmi értelme nem volt. Hulla fáradtan haza jövök a melóból,fürdök,eszek,alszom. Semmi mást nem is csinálok vagy megyek a páromhoz és vele töltöm azt a pár szabad órámat. Ezzel a fiú barátommal ténylegesen jó kapcsolatot ápolok,de semmi problémánk nincsen és csak beszélgetni szoktunk, főleg meló,barátok,ilyen és hasonló dolgokról. Kész vége pont. Én korrekt voltam szerintem,de a párom hihetetlenül bizalmatlan volt ma és csúnyán is ért véget ez a beszélgetésünk. Tudom,hogy fura helyzet,fordítva sem ugrálnék örömömben,de egy biztos ismerem a páromat és én megbíznék benne. Nem haragudnék rá azért,mert egy BARÁTJÁT (mindegy hogy az lány avagy fiú)befogadott az otthonába. Lényegtelen is,csak kicsit megijedtem most és nem tudom mit csináljak. Bűntudatom van,pedig lehet nem kéne,hogy legyen. Nem akarom kirakni a fiú barátomat,de a páromat sem akarom megbántani és tulajdonképpen arra kért a párom,hogy vàlasszak. Vagyis jó lenne ha a fiú barátom még a héten elmenne innen. De ez nem biztos,hogy lehetséges lesz. Mit lehet ilyenkor csinálni? Mert egyenlőre csak nézek ki a fejemből és gondolkodom,de nem tudom mi legyen,meg..miért nem lehet bennem egy picit legalább bízni. Röhej! Hozzáteszem amikor a barátnőm volt nálam fél évig természetesen akkor nem volt gond,nem volt téma. Persze lehet én gondolkodom rosszul és igaza van a barátomnak.


2017. okt. 9. 17:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy most elfogadható vagy nem, az egy dolog, de amint a látom a párod nem nagyon fogadja el és a te esetedben most ez a mérvadó. Mi most hiába írnánk,hogy elfogadható,ha csak,mint jó barátot segítetted ki a srácot és lakótársak lettetek, ez a párod véleményén nem fog változtatni.
2017. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

Érdekes motívumokat vélek felfedezni az írásodban.

Sok kérdést rakott már ki valaki, aki ugyanígy használta a szavakat. Pl. a fiú barátom és ugyanígy húszszor leírta. Meg a "probléma" is mindig ugyanez csak más és más sztorival. (Pl. Balaton Soundos eset, meg amikor a kérdezőnek nem esett le, hogy nem okés, hogy idegen férfiakkal csetel, akikkel sosem találkozott élőben, de már elment volna velük kirándulni az erdőbe.)

Szerintem most megint csak fel akarod húzni a GYK népet.


Ha mégse az a troll vagy, akkor is a barátod mellé állok. Az egy probléma, hogy nekem sem feltétlenül tetszene, hogy egy ellenkező neművel költözne össze a barátom. A másik, hogy értelmes emberek ezt megbeszélik és nem úgy, hogy jóvan Józsi, holnaptól ideköltöztetem a haverom. Szerintem ez tiszteletlenség.

2017. okt. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, csak nagyon haragszik szerintem. Nem tudom,hogy mit mondhatnék pl a fiú barátomnak? Nem akarok neki még több terhet a vállára,vagy hogy most az higgyje kilesz rakva és nem tud sehova menni. Nem,ezt nem tenném meg vele,de a párom meg teljesen evidensnek tartotta,hogy az van kb amit ő akar,mert az a helyes és ezt senki nem tűrné el.
2017. okt. 9. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Most biztos le leszek pontozva, mindig le vagyok, mikor merem megjegyezni, hogy normáliséknál ez nem lehet probléma, mert emberek vagyunk és nem állatok, akik nem bírnak uralkodni magukon. Én nagyon nagyot csalódnék a "páromban", ha ilyen se_ggfej lenne, miközben valaki segítségre szorul. Egyetem alatt 3 évig laktam együtt egy sráccal albiban és ebből sosem volt probléma. Ennyi erővel a szomszédod se lehessen pasi, mert végül is attól is csak egy fal választ el.
2017. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszabb ***** válasza:
58%

A hozzáfűznivalóim, de csak mert nőgyűlölő vagyok:


1. Szóltál neki, hogy muszájból odaköltözik hozzád az egyik ismerősöd pár napra/hétre, mert per pillanat nincs más lehetőség. Ez teljesen korrekt. Ezt még a hülye is elismeri.


2. Annyi esze azért lehetne, hogyha meg akarnád csalni ezzel a sráccal, akkor úgy hallgatnál az esetről, mint a sír. Persze nyilván csak akkor, ha nem egy cselszövő nő lennél.


3. De egyébként valljuk be, piszkálná valamilyen szinten a csőrikédet, ha a párodhoz költözne egy csinike lánybarátja.


4. Állj a talpadra és ha hisztizik a párod, akkor dominálj! Ártatlanul ne cseszegessen téged.


5. Úgy látom, hogy ebben a kapcsolatban mintha ő hordaná a nadrágot, te meg hűen koslatsz utána, lelkifurkát ébreszt benned, meg még ő van megbántva stb. Érthető valamilyen szinten a kirohanása, mert félt téged, és ez teljesen normális egy kapcsolatban. Képzeld el, ha a vállát megvonva pókerarccal reagálta volna le, hogy hozzád költözik egy hapsi, akkor meg azt szúrt volna neked szemet. Szóval egy minimális szintű féltékenység azért mindig jó, ha jelen van egy párkapcsolatban, de ha valaki túlzásokba esik, az már kellemetlen.

2017. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon felelőtlen, gyerekes dolog csak úgy befogadni egy haverodat magadhoz. Nem, ő nem a fiúbarátod, fiúbarátnak a párunkat szokás nevezni.
2017. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
#5 a válaszod alapján azért nem tűnsz annyira nőgyűlölőnek. Csak szeretnél az lenni :D
2017. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

"Nem, ő nem a fiúbarátod, fiúbarátnak a párunkat szokás nevezni." - Melyik univerzumban? :D A fiúbarátot egyébként csak simán barátnak szokás nevezni, kérdező egyszerűen nyomatékosította a nemét, mert fontos a kérdéshez. Normálisan szocializálódott ember képes az ellenkező nemmel színtisztán csak barátkozni, lehet, hogy egyeseknek nehéz elképzelni, de nem csak primitív ösztönlények léteznek a bolygók, akik a másik emberben csak a nemiszervet látják.


Én nem értek egyet a pároddal, ha nem bízik benned, az legyen az ő nyomora, a féltékenységnél kevés gusztustalanabb dolog van egy kapcsolatban, eszedbe ne jusson elnézni neki vagy meghunyázkodni, főleg, hogy korrekt módon jártál el. Ne hagyd magad manipulálni. Mekkora hulladék már valaki, ha kirakna egy embert az utcára, azzal szánalmas indokkal, hogy képtelen bízni a párjában, aki nem adott soha okot kételkedésre.. Az ilyen szarjon sünt, már bocs.

2017. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem ez zavarna nagyon, hanem az, hogy te már eldöntötted a megkérdezésem nélkül, kész tények elé állítva. Ha döntés nélkül kérdezel meg előtte, akkor sem rajongok érte, de 3-4 hetet ki lehet simán bírni így.
2017. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%

Az a probléma, hogy kihagytad őt a döntés folyamatából és csak a rideg tényeket közlöd vele, magyarán szarsz a pofájába annak, akit elvileg szeretsz. Nem mondom, hogy a barátod hatásköre eldönteni, hogy te mit tehetsz vagy nem tehetsz, de ha ebből nem akarsz tüskét később, akkor mondod, hogy ezt és ezt tervezed, mit vondol ő erről. Erre meg mond valamit, amire meg te teszel valamit. "Nem akarok több terhet rakni a vállára" de rohadt empatikus vagy :D. Sajnálom, hogy pont a párodnak nem jut belőle.

31/f

2017. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!