Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm van, de beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm van, de beleszerettem egy másik nőbe aki ezt nem viszonozza. Miért történt ez ennyi idő után?

Figyelt kérdés

9 éve vagyunk együtt. Neki volt egy betegsége ami miatt 3 éve nincs szexuális kapcsolat köztünk, állítása szerint nem érdekli már a dolog. Orvoshoz nem akar menni, szerinte ez 35 felett normális lehet (én 31 vagyok). Minden romantikát megpróbáltam 2 éven keresztül de hiába. Sokszor kiabál is, nem jól bánik velem, nem néz férfinek. Megkértem a kezét is már többször de írtózik az esküvőktől, nem akarja.

Nemrég megismertem a munkahelyemen egy nagyon csinos, életvidám csajt. Jó viszonyba kerültünk és azon kaptam magam hogy szerelmes lettem belé, egyre többször jutott eszembe, ismerősöknek is tudat alatt sokat beszéltem róla. Viszont ő ezt egyáltalán nem viszonozza, barátság nála a határ, más férfi tetszik neki. Mit tegyek most, mi lenne a normális lépés? Barátnőmmel nem akartam és nem is akarok szakítani, akaratom ellenére lettem szerelmes, nem kerestem! Neki változnia kéne de nem akar! Az új csajt meg hülye helyzetbe hozom és van egy olyan érzésem hogyha tetszenék neki és adott volna egy kis jelet, már félreléptem volna vele!


2017. nov. 5. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Zsákutca. Kilépni nem akarsz, mert nem.is tudsz, hiszen nincs másik csaj. Erre mégis milyen tanácsot vársz?
2017. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Meg kell beszélned ezt a pároddal. Komoly gondok vannak a kapcsolatotokban! Szinte nem is törődik az igényeiddel. Ez szomorú.


Ha most nem ezzel az új lánnyal csalod meg akkor mással. A megcsalás pedig mindig egy tünet, hogy a kapcsolatban nincs minden rendben. Ő nem hajlandó foglalkozni a problémával. De te miért nem???

2017. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
31 évesen tényleg egy ilyen kapcsolatban akarsz maradni? Nem látod, hogy a párod semmit nem tesz meg azért, hogy javuljon otthon a dolog? Lépj ki a kapcsolatodból, mert elmennek a legszebb éveid.
2017. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Felül kéne vizsgálni azt a nézetet hogy valóban a válogatós szűzek meg egyedülállók- e a valódi vesztesek mikor a “ figyu öcsisajt nekem van csajom, vágod?!” emberek jelentős része is valójában siralmas helyzetben van akárcsak a kérdező
2017. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először talán a régi kapcsolatot kellene rendezni vagy így vagy úgy, mert ez így sehogy nem jó.

Nyilván hogy hiányzik a szex de az egy inkorrekt hogy megcsalnád. Olyan nincs hogy megérdemli, mert ha nem jó a kapcsolat akkor nem ez a megoldás.

Pesze sokan nem elég bátrak, vagy kényelmesek vagy lusták lépni.

2017. nov. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!