Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb kapcsolatban/házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolatban/házasságban törvényszerű a megcsalás?

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt, idén házasodtunk. A férjem szeretette volna már inkább, persze én is, csak ő volt az, aki felhozta, ne várjunk még éveket, ő már szeretne esküvőt.

Neki volt előttem több hosszabb kapcsolata, nekem csak kevés, rövidebb, de mondjuk nem is hiányzik.

Egyelőre nincs gyerekünk, még nem szeretnénk.

Nem az az eljárkálós típus, nem szokott forgoni a csajok után az utcán, és a korábbi kapcsolataiban sem csalt meg senkit.

Viszont kicsit tartok tőle, mi lesz, ha idővel (mondjuk 5-10-15) év múlva rám un, és tart majd valakit mellettem. Nem vall rá, de mindenhonnan azt hallom, ez idővel törvényszerű.

Én nem csalnék meg senkit, ill úgy sem voltam hajlandó kapcolatba lépni az illetővel, hogy volt mellettem valakije, bármennyire tetszett is a személy.

És megintcsak a fentieknek ellentmond, hogy engem már csaltak meg 2 hetes, induló kapcsolatban is, ráadásul elmondása szerint végig csalt, mert két nőt tartott egyszerre. A másikkal együtt is maradt a pasi végül.

Szóval, ez is azt mutatja, nem idő kérdése annyira, van, aki 2 hetet se bír egy mellett.



Nektek mik a tapasztalataitok?


24N, 30F


2017. nov. 6. 07:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
"Törvényszerű", ja... ezt azok mondják, akik nem bírtak a farkukkal/puncijukkal, és félrekúrtak.
2017. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Miért pontozzák le azt aki igazat ír?
2017. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

törvényszerű...

tudod akik arról panaszkodnak, hogy a pasik biztos megcsalnak minden nőt, olyanok, akiket megcsaltak, a maradék boldog fél ilyenről nem beszél, vagyis csak a rosszat hallod.

Másik: igen, lehet megun téged, ha te nem fejlődsz semerre a kapcsolatban. Amikor 35-40 évesen is ugyan az a személy vagy mint 24 évesen, sőt jobban el leszel hízva és már nem adsz magadra, sőt már nem is mutatod ki a pasidnak, hogy te még szereted és vonzódsz hozzá, akkor lehet megun.

Nagyon sokan elkényelmesednek és a pasit alapnak veszik, sőt néha csicskának, akinek az a dolga, hogy a királylány fenekét kitörölje, emiatt néha a pasi máshol keres szeretetet.

2017. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont azzal kezdtem vna a mondandomat mint #6-os:))) nem tudhatod h mi lesz 5-10ev mulva,raersz ezen akkor gondolkodni.Jelenleg csak a megelozes johet szoba,de maganvelemenyem szerint szerencse, hozzaallas,neveltetes es intelligencia kerdese h ki mennyire enged be a kis lelkebe/agyaba egy masik embert aki nem a parja. En hiaba hataroztam el h kitartok mellette a sirig ha o az elso adando alkalommal mas no szoknyaja ala rohant, amint nem volt neki komfortos a hazassagunkban,mikozben masok pl evekig olik egymast es megsem lepnek felre. Nem lehet megjosolni. Csak azt tudod tenni h te beleteszed szived lelked a kapcsolatba es remenykedsz h a ferjed ugyanigy tesz.
2017. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!