Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés
Nyár elején volt egy fiú, akit egy táborban ismertem meg.Nagyon figyelmes volt, soha nem tapasztaltam még azt hogy valaki ennyire udvarias velem, de számára még egy csók is nagy dolog volt, mert vallásos. Megszerettem,de mint kiderült 100 km. választja el az otthonainkat, és számára ez probléma volt. Végül barátok maradtunk, de még mindig ott az a kis szikra.Közben én 1 hónapja együtt vagyok egy fiúval, aki nem egy udvarias, bókolós tipús, de nagy szíve van és tud szeretni, de mégsem úgy mint az előző fiú.Viszont ő nem fél hozzám érni, de kapcsolatunk szinte csak a közös éríntésekből áll.Hiányzik a táboros fiú, a közös meghitt pillanatok vele, mégis szeretem a mostani barátom. Fogalmam sincs mit tegyek.

2017. nov. 8. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Én a táboros fiút választanám. A puszta testiség nem lesz elég.. bár nem ismerlek.
2017. nov. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy számára igazából vége.Vagyis mindig ő ír rám, de aztán eltűnik 1 hétre, majd megint keres.
2017. nov. 8. 00:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy elfoglalt a középsuli/egyetem miatt, és ezért keres csak hetente?
2017. nov. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket le kellene teljesen zárnod. Vagy mindkettőt, ha nem tudsz választani. Nem lehet összegyúrni őket, bár ennek én is örülnék :)

Szóval gondold át az egészet, mert az úgy nem járja, hogy szereted a barátod, de közben a táboros fiún jár az eszed.

2017. nov. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem elfoglalt, csupán nem érdeklem annyira, csak néha gondolom beugrik neki az emlék, hogy vele voltam. Ő megmondta hogy élete egyik legjobb hibája vagyok, de hiba vagyok számára.

A mostani barátom nagyon szeret, tökéletes számomra külsőleg, de legszívesebben a személyiségéhez hozzá adnám a táboros fiúét. Persze ezt nem tehetem meg.


Mindig azt hiszem sikerült lezárnom, de vagy az álmaimban este megjelenik, vagy beugranak az emlékek, vagy csak ír.


Az a baj hogy ez így tényleg nem mehet, de nem szeretném elengedni a mostani barátom, hiszen szeretem. De közben mindig keresem benne a másikat.Borzalmas. :(

2017. nov. 8. 01:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvagytok a pároddal, szeretitek egymást, kémia is megvan köztetek akkor nem kérdés, a másik (táboros) fiút kell elfelejtened, bármennyire is kellemetlen, hidd el neki is jobb lesz. Ugy gondolom valamennyire kedvelhet és többet is akarhat vagy legalábbis hiányol, ha folyton keresi a társaságodat, csupán nincs tisztában ő sem az érzéseivel, meg a világnézete is ilyen, meg hát talán tudja hogy van valakid, így reményt is vesztve probál távolságot tartani kisebb sikerrel.


A helyzeted a borzalmastól azért távol van, mikor hónapokig csak egy valakire tudsz gondolni és tudod hogy ebből komoly kapcsolatra nem számíthatsz pedig te tisztességesen beleszerettél az illetőbe, de az illető barátság extrákkal tud elfogadni, ami müködik egy darabig, aztán jön a fekete leves mikor barátja lesz, te meg majdnem szétroppansz (az elkeseredés, csalódás, a féktelen harag, mellette mély szerelem), mert mindent amit kerestél megtaláltad a másikban, jobbat nem is találhattál volna nála, ráadásul minden létező dolgot megtettél érte (nem egyszer 12 órázás után is képes voltam kocsiba szállni és letekerni 200+ km csak azért hogy vele legyek, élvezzem a társaságát...) a legnagyobb gond a távolság volt, na itt kezdődik a borzalmasság. Ez idő alatt többször részegedtem le mint egész életem során, hiába volt munkám, jártam edzeni, voltak barátaim (bár sokat segítettek), egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből. Hála isten nem zuhantam le teljesen, hogy az állásomba vagy másba került volna, de nagyon nem voltam önmagam.

2017. nov. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ébresztő Kislány! Az a fiú hiányzik, aki hibának nevezett téged?! Komolyan egy ilyen után epekedsz? Nincs itt semmiféle szikra. Hagyd a fenébe ezt az ábrándot, és koncentrálj a hús- vér pasidra.
2017. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy közhely, de a szívedre hallgass, azt nem fogod megbánni...
2017. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!